1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Şebnem Bozoklu 40 günde 7 kilo verdi

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  şebnem bozoklu, 7 kilo verdi, kilo verdi, nasıl kilo verdi, diyeti, 2011, yeni dizisi, bizim yenge, çekimleri, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar


  Atv ekranlarında seyirciyi ekran başına kilitleyen "Canıum Ailem" dizisinin Meliha'sı, Şebnem Bozoklu, yeni dizisi için 40 günde 7 kilo vermiş Melek'lerim:) Nasıl kilo verdi, dizi çekimleri nasıl gidiyor, diye merak edenler, merakınızı bu yazımızda gideriyoruz:)

  < Konu Resmi..>


  “Canım Ailem”in Meliha’sı Şebnem Bozoklu, 13 Ağustos’tan itibaren Kanal D’nin yeni komedi dizisi “Bizim Yenge” ile seyirci karşısında olacak. Başarılı oyuncu bu kez, ilk görüşte aşık olduğu Bahri’ye kavuşmak uğruna babasına meydan okuyan, küçük şehirden kalkıp İstanbul’a gelen ama koca evinde hayatının sürprizini yaşayan Filiz’i canlandıracak.

  Yeni diziniz yakında başlıyor. Heyecan durumu nasıl?

  - Fazlasıyla heyecanlıyım. İlk bölümü çektik, ikinci bölüme başladık. “Allah’ım biz ne yapıyoruz? Doğru yerden mi gidiyoruz? Karakteri böyle oynamakla iyi mi ediyorum?” gibi sorular sorduğum, hem stresli hem de heyecanlı olduğum bir dönemdeyim. Bu heyecanı her hücremde hissediyorum. Çünkü “Bizim Yenge”nin çok güzel bir iş olmasını istiyorum.

  “Bizim Yenge”nin ‘iyi aile kızı’ Filiz, “Canım Ailem”de oynadığınız Meliha’ya benziyor mu?

  - Hayır, hiç benzemiyor. Filiz, Antakya’dan İstanbul’a geliyor. Fakat hayatının tamamını Antakya’da geçirmiş değil. Devlet Demiryolları’nda çalışan bir ailenin kızı, dolayısıyla tüm çocukluğunu Türkiye’nin farklı şehirlerinde geçirmiş. Babası emekli olunca Antakya’ya yerleşmişler. “Canım Ailem”de benden yaşça büyük bir rolü oynamıştım, şimdi kendi yaşımda bir karakteri canlandırıyorum. Filiz, 28 yaşında tatlı bir kız. Çok cici bir babası ve ailesi var. Üniversitede okuyan kuzenini ziyaret etmek için İstanbul’a geldiğinde hayatının aşkıyla karşılaşıyor. Tüm engellere karşı durup aşkıyla İstanbul’da kalmayı seçiyor.

  BENİM KAYINVALİDEM DÜNYANIN EN TATLI İNSANI

  Siz, önceki röportajlarınızda evlenmeyi hiç hayal etmediğinizi söylemiştiniz, fakat ani bir kararla nikâh masasına oturdunuz. Bu noktada Filiz karakteriyle aranızda pek benzerlik yok sanırım...

  - Filiz’in de hayatının birincil amacı evlilik değil aslında. Hatta evlenmek aklında bile yok ama bazen biriyle karşılaşırsınız ve çarpılırsınız ya, böyle yıldırım çakar üstünüzde, Filiz’e de öyle oluyor.

  Aşkı uğruna babasına karşı koyup İstanbul’da kalıyormuş Filiz. Siz böyle bir güçlükle karşılaşsaydınız, ne yapardınız?

  - Ben böyle bir şeyle karşılaşmazdım. Ama eğer bir şeyi çok istiyorsam ve önümde çok engel varsa, gözüm hiçbir şeyi görmez. O noktada Filiz’le benzeştiğimizi söyleyebilirim.

  Bu işle hakikaten “Bu tam bizim yenge” diyebileceğimiz bir profil çizeceğinizi düşünüyor musunuz?

  - Bilemeyiz. Öyle olmasını çok isteriz. Filiz çok tipik bir kız değil ama bütün kadınların hayatlarının bir yerinde kendileriyle özdeşleştirebilecekleri biri, çünkü bir kayınvalide sorunu yaşıyor.

  Siz kayınvalide sorunu yaşadınız mı?

  - Yok, benim dünya tatlısı bir kayınvalidem var. Dünyanın en tatlı insanı, Emre’nin (İzer) annesi.

  NORMAL OLACAK KADAR ANORMAL DEĞİLİM

  Kayınvalidenizi Ayşenil Şamlıoğlu canlandıracak, değil mi?

  - Evet. Ayşenil Hanım, hayranı olduğum bir oyuncu. Hayatım onu beğenerek geçti. Onunla birlikte oynamanın hayali bile beni çok mutlu ediyordu... Bu dizide inanılmaz derecede sorunlu bir ilişkiye sahip iki kadını oynuyoruz. Sahneler bittiği anda ise çok iyi arkadaşız. Kendisi de büyük bir çılgın. Onu tanımış olmak beni çok mutlu etti.

  Ayşenil Hanım size “pamuk prenses” diyormuş sette, siz ona nasıl hitap ediyorsunuz?

  - Şu anda bir hitap geliştirmedim, ki huyumdur aslında hemen geliştiririm. Bir ay sonra tekrar röportaj yaparsak, o zaman kesin bir şey bulmuş olurum. Ama şu anda onun şahaneliğine bakıp şaşırmakla meşgulüm.

  Ayşenil Hanım için çılgın dediniz, acaba arkadaşlarınız sizi nasıl tarif ediyordur?

  - Bir laf vardır, çok severim; “Normal olacak kadar anormal değilim”. Hayat o kadar sıkıcı ki, sıkıcı insan olmanın hiçbir manası yok. Ne kadar gülersem, eğlenirsem o kadar iyiyim. Tatlı tatlı hayatımız devam etsin.

  İlker Aksum’la “Canım Ailem”den sonra ikinci kez birlikte çalışıyorsunuz. Nasıl bir rol arkadaşı İlker Bey?

  - İlker benim çok tatlı bulduğum biri. Memlekette sağlam bulduğum üç-beş oyuncudan biridir. Çok iyi bir oyuncu. “Canım Ailem”de de birlikte sahnelerimiz olmuştu ama orada bambaşka iki tipi oynuyorduk. Bu dizide ise önce sevgili oluyoruz, sonra da karı-koca.

  ÇOK GÜZEL EV DAĞITIRIM

  Dizinin tanıtım filminde bir evin içini görüyoruz; dağ gibi çamaşırlar, kazanla pişen yemekler... Neler oluyor o evde, anlatır mısınız biraz?

  - Bu bizim sürprizimiz. Seyirci, birinci bölümle birlikte o evde nasıl bir güruhun yaşadığını görecek. Şimdilik sadece Filiz’i kolay bir hayatın beklemediğini söyleyebilirim.

  Sizin ev işleriyle aranız nasıl?

  - Değişiyor. Çok güzel ev dağıtırım ama çok da güzel toplarım. “Aman her şey nizami olacak evin içinde” gibi bir düşüncem yoktur ama evimdeki her şey temizdir. İyi de yemek yaparım, dünya mutfaklarına merakım vardır.

  Bu arada evlilik nasıl gidiyor?

  - Güzel. Yolunda her şey. Tatlı tatlı devam ediyor.

  40 GÜNDE 7 KİLO VERDİM

  Çok kilo vermişsiniz. “Bizim Yenge” dizisi için rejim mi yaptınız?

  - Yaklaşık 40 günde yedi kilo verdim. “Canım Ailem”de oynarken kiloma dikkat etmiyordum, çünkü orada oynadığım karakter için çok işe yarıyordu balık etli olma hali. Fit bir görüntü Meliha’ya yakışmazdı. Şimdi başka bir kızı oynayacağım için kilo verdim. Hayatımın her döneminde balık etli oldum. Severdim de balık etli olmayı, bir sıkıntım yoktu. Ama bu iş için zayıflamam gerekiyordu, zayıfladım. İki-üç kilo daha vereceğim.


   
Şebnem Bozoklu 40 günde 7 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Şebnem Bozoklu (Meliha) Biyografi

  Şebnem Bozoklu (Meliha) Biyografi

  şebnem bozoklu şebnem bozoklu ayak ayakları biyografi Doğum Yeri ve Tarihi: İstanbul -- 20.08.1979 Eğitimi: 2001-2004: M.S.M Oyunculuk Bölümü 1996-2000: Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı 1996: Kadıköy Kız Lisesi Yer Aldığı Yapımlar: 2008 Canım Ailem Derman 2006-2007: Tiyatro Kılçık Ayşegül Hindistanda - Oyuncu Müjdat Gezen...
 2. 7 Günde 3 Kilo Verebilirsiniz.

  7 Günde 3 Kilo Verebilirsiniz.

  Arkadaşlar bu ditey önerisinde sizlere hep aynı şeyleri yemenizi değil, her öğün farklı alternatifler sunuluyor. Hep aynı ,hep aynı da iştahı daha fazla açar. Ama bu diyette her öğün canınızın çektiğini yiyebilirsiniz seçip..Kahvaltı da 300-350 ,öğle ve akşam öğünlerinde ise 350-400 ,ara öğünler ise 65 kaloriden oluşur. Bu diyete uyarsanız ki bir hafta da 3 kilo verebilirsiniz. Sabah * Bir...
 3. Şebnem Bozoklu kimdir

  Şebnem Bozoklu kimdir

  şebnem bozoklu şebnem bozoklu kimdir şebnem bozoklu kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı, dizileri, filmleri, yeni dizi, ilker aksum, resimleri, haberleri burada arkadaşlar "Canım Ailem" dizisiyle izleyicinin gönlünü fetheden Şebnem Bozoklu, 2011 Ağustos ayında, Kanal D'de gösterime girecek olan "Bizim Yenge" dizisinde İlker Aksum'la başrolleri paylaşacak....
 4. 7 Günde 3 Kilo Verin

  7 Günde 3 Kilo Verin

  7 Günde 3 Kilo Verilirmi 7 Günde 3 Kilo Vermediren Diyet Malum bahar geliyor ardından da yaz geliyor, ince kıyafetlerin için kış boyu aldığınız kilolarla fit olmak imkansız değil mi? O halde kilo vermek lazım diyor ve sizlere 7 günde yani 1 haftada 3 kilo vermenizi sağlayacak bir diyet önerisinde bulunuyoruz Melek'ler. Diyet yapmak her zaman için zordur. Diyetin psikolojik baskısı,...
 5. Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi!

  Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi!

  Bu konu; Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü stand up ustasuı komedyen Ata Demirer tam 40 kilo verdi. Geçtiğimiz gün eşiyle görüntülenen Demirer, görüntüsüyle hayli şaşırttı. İşte detaylar... Ata Demirer, Nisan 2012’de Özge Borak ile evlenmişti. Geçen gün eşiyle Nişantaşı’nda alışverişteydi. Nikah öncesi başladığı diyete aynen...

Sayfayı Paylaş