1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Gel Ey Seher

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gel ey seher nota (Şebnem) o gözler gibi her taraf kara
    bu yollar seni götürür nere
    (Polad)
    yena bu seher güneş nur yera eyler
    bir teze nağıl başlar dünya
    oyan ey güneş oyan
    al elvan boya yoxsa bu deniz uçar
    bir zülmet geca deniz qaçar
    (Birlikte)
    gel ey seher.. gel ey seher..
    (Şebnem)
    es deli rüzgar bu günü götür
    o biten ömrü yeniden getir..
    (Polad)
    yena bu seher güneş nur yera eyler
    bir teze nağıl başlar dünya
    oyan ey güneş oyan
    al elvan boya yoxsa bu deniz uçar
    bir zülmet geca deniz qaçar
    (Birlikte)
    gel ey seher.. gel ey seher..

Şebnem Ferah - Gel Ey Seher konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Değirmenler

Şebnem Ferah - Değirmenler

Zaman düşer ellerimden yere Oradan tahtaboşa Saatler çalışır izinsiz hep bir sonraya, Resimler sarı güneşsizlikten, duygular değişir Dostlar dağılır dört bir yana, kendi yollarına Ve sen ben, değirmenlere karşı bile bile birer yitik Savaşçı, Akarız dereler gibi denizlere, belki de en güzeli böyle... Uçurma uçar sözlüğümden, geri gelmeyecek bir kuş Yaşanmamış kırıntılar sadece bir düş Zaman...
  2. Şebnem Ferah - Çakıl Taşları

Şebnem Ferah - Çakıl Taşları

benim çakıl taşlarım var irili ufaklı kaybolduğumda yere yayıp yol yaptığım çakıl taşlarım var her yerden topladığım boşluğa düştüğümde oyunlar yaratıp oynadığım benim bir sözlüğüm var unutulmuş bir dil oysa ki içinde her şeyin anlamı gizli benim bir gözlüğüm var sol camı kırıldı taktığım zamanlarda içini gösteren adeta sen hiç 'hiç' oldun mu, birden duruldun mu? bulanıkmış...
  3. Şebnem Ferah II.Bölüm röpörtajı

Şebnem Ferah II.Bölüm röpörtajı

Şebnem Ferah II.Bölüm İLERDE SİZİ SENFONİK ROCK YERİNE BAŞKA BİR MÜZİK TÜRÜ İLE GÖRME İMKANIMIZ OLABİLİR Mİ? Senfoni ile çalışmak çok hoşuma gitti, sonrası için de şöyle bir fikrim var. Biz sadece senfoni orkestrasıyla değil grup olarak da çaldık bu konserde ama daha kalabalık bir senfoni orkestrasının, akustik enstumanları ile tamamen sıfırdan yazılarak sunulacak eserlerin...
  4. Şebnem Ferah - Sigara-Akor

Şebnem Ferah - Sigara-Akor

şebnem ferah sigara notaları şebnem ferah sigara akor akor nota flüt notaları Dm Csus4 ) Aslında ben de isterim emeklemeden koşmayı ) Dm Csus4 ) Güzel elbiselerle makyaj yapıp dolaşmayı ) Dm Csus4 ) x Aslında ben de isterim düşünmeden konuşmayı ) Dm Csus4 ) Küçük bir oyun içinde önemli kişi olmayı ) Csus4 Dm Csus4 Dm Aklımdan geçen sözler kalbimden gelen sesler Csus4 Dm Csus4 Dm...
  5. Şebnem Ferah resimleri

Şebnem Ferah resimleri

şebo'cular sizin için ŞEBO resimleri

Sayfayı Paylaş