Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şebnem Ferah - Perdeler

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir Yanımda Dopdolu Yaşanmış Sayfalar Bir yanımda üst üste okunmamış kitaplar
    Dünüm Yarınım Hep Burda Küçücük Adamda
    Susadım Yoruldum Ama Aklım Hayatta
    Bir Yanda Yorgun Düşmüş Yaşlanmış İnsanlar
    Bir Yanımda Ümitle Aşkla Uyananlar
    Dünyanın Her Hali Burda Dağınık Odamda
    Çok Düştüm Yaralandım Ama Sarıldım Hayata
    Ardımda Büyük Büyük Kocaman Ağır Yükler

Heryerimden Çektiler Beni Beklettiler Dinlendim Su İçtim Aktı Dudaklarımdan
    Her Gün Güneş Doğar Yeter ki Açık Olsun Perdeler
    Bir Yanımda Durmadan Çalışan Saatler
    Bir Yanda Ağır Ağır Dipten Gelen Sesler
    Düşündüm Buldum Sandığım Yüzyıllık Gerçekler
    Hepsiyle Giyindim Durdum Bazen Büyük Geldiler
    Bir Yanda Hiç Susmadan Konuşan Dudaklar
    Bir Yanda Küsüp Susmuş Sessiz Akıllar
    Dibe Vurduysak Ne Olmuş Elbet Çıkarız
    Bir Gün Var Bir Gün Yokuz Kiralıkmış Hayatlar
    Ardımda Büyük Büyük Kocaman Ağır Yükler
    Heryerimden Çektiler Beni Beklettiler
    Dinlendim Su İçtim Aktı Dudaklarımdan
    Her Gün Güneş Doğar Yeter ki Açık Olsun Perdeler

Şebnem Ferah - Perdeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Babam Oğlum

Şebnem Ferah - Babam Oğlum

Bu akşam sanki hiç ayrılmamışız gibi Hissetmek istedim En sevdiğin kot pantolonumla En sevdiğin lacivert tişörtümü giydim Güzel bir akşam yemeği hazırladım Beraber aldığımız mumları yaktım Şarap açtım bir sana bir bana İki kadeh çıkardım Sevgilim ve dostum babam oğlum Arkadaşım aşkım herşeyimdin sen Çok zaman geçti gitti ikimizden Özür dilerim seni üzdüysem Sadece dinle hiçbir şey...
  2. Şebnem Ferah - Aşk

Şebnem Ferah - Aşk

toprağın altında sarmaş dolaş köklerle bağlanmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader varsa benimki bu olsun aşk masalsa gerçek olsun aşk.. bağlanmış kökler gibi hayat veren toprak gibi tüm anneler gibi güçlü olsun camdan sızan güneş gibi gökte yıldızlar gibi dolu hayatlar gibi sonsuz olsun toprağın üstünde yanyana duran çiçeklerde sarılmışız birbirimize cennet gibi biryerlerde kader...
  3. Şebnem Ferah - Anlasana

Şebnem Ferah - Anlasana

Kendimi esir aldim Çalmadi yine telefonlar Alisirim sanmistim Yüregimde sancim var Gel etme nazli günes Sensin gönlüme es Beni biraz anlasana Ölürüm askina yar Ölürüm diyar diyar Beni biraz anlasana Ooo saril bana Beni biraz anlasana
  4. Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Şebnem Ferah - Aşk (akor)

Am F Toprağın Altında Am F Sarmaş Dolaş Köklerle Am F Bağlanmışız Birbirimize Am F Cennet Gibi Bir Yerlerde E Am Kader Varsa Benimki Bu Olsun E F Aşk Masalsa Gerçek Olsun Aşk Am Bağlanmış Kökler Gibi F Hayat Veren Toprak Gibi Am F Tüm Anneler Gibi Güçlü Olsun Am Camdan Sızan Güneş Gibi F Gökte Yıldızlar Gibi Am F Dolu Hayatlar Gibi Sonsuz Olsun Am F Am F Sonsuz Olsun...
  5. Şebnem Ferah Tabları

Şebnem Ferah Tabları

Ay Işığı Şebnem Ferah Em C Ay ışığına vuruldum ben Em C Çok uzaklarda olsa da Em C Sonumuzu bile bile seviştim ben Em C Artık gece hiç olmasa da Em C Ay ışığına vuruldum ben Em C Başka dünyaya yansa da Em C Çok zor geçen günün ardından uyurken ben Em C Odam hep ışıksız kalmışsa da Am Bu ev artık yuva değil C D Em Bütün eşyalar üst üste terketmeden önce Çakıl Taşları Şebnem Ferah...

Sayfayı Paylaş