1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Secim sandigi-düsündürücü

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

düşündürücü duvar yazıları seçim sandığı resimleri seçim sandığı

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Secim sandigi-düsündürücü

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

emegıne saglık

Secim sandigi-düsündürücü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıyafet Seçimi

Kıyafet Seçimi

Kısa boy, dar omuzlar, geniş kalçalar...Herkesin bir kusuru var! Önemli olan bu“Kusurlarınızı kapatabileceğiniz püf noktaları neler?”, “ten ve saç renginize en yakışan renkler hangileri?” ve “çalışıyorsanız, gardırobunuzda neler olmalı?” gibi soruların cevapları. KISA BOYLUYSANIZ... Pantolon: Eğer vücudunuzun üst kısmını uzun göstermek istiyorsanız düşük belli pantolonlar tercih etmelisiniz....
  2. Eş Seçimi

Eş Seçimi

Eş Seçimi Hayatımızın önderi Hz. Peygamberimiz, “Evlenirken eşini seçmede çok dikkatli olun. Denginizle evlenin. Çocuklarınızı da dengiyle evlendirin. Çünkü huy ve karakter soya çeker” buyuruyor. Rivayet edilen hadisler bu kadarla kalmıyor, bir diğerinde “Hayrı ve iyiliği güzel yüzlülerin yanında arayın” buyuruyor. Demek ki eş seçiminde, kesinleştirimiş ve sınırlanmış pencerelerden bakmak,...
  3. Seç Turizm

Seç Turizm

seç turizm sec turizm video Firma: Seç Turizm Firma Gerçek Adı: Seç Otobüs ve Tur. İşl. A.Ş. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: M.Saip Konukoğlu Genel Müdür: Hikmet Yetişir Merkez Adresi: Otogar Gaziantep İletişim Bilgileri Tel 1: (342) 328 94 94 Web: www.sec.com.tr Büyük İstanbul Otogarı Bilgileri İşletme Yetkilisi: Hikmet Yetişir Peron No: 91-92 Tel 1: (212) 658 02 60 Tel 2: (212) 658...
  4. Kurban seçimi!

Kurban seçimi!

Dini bayramlarımızdan biri olan kurban bayramında kurban seçerken nelere dikkat etmeliyiz kurban seçimi nasıl olmalı gibi sorularınızın yanıtları için gerekli olan bilgileri paylaşıyorum - Öncelikle kurbanlık için tosun ve koç tercih edilmeli. Dişi hayvan kesilmemesi, hayvan varlığının devamını sağlayacaktır. - Koç, koyun ve keçinin bir, sığır ve manda cinsinden hayvanların iki, devenin de...
  5. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...

Sayfayı Paylaş