Seda Sayan - Aşkına Yandım

M

Misafir

Forum Okuru
Seda Sayan - Aşkına Yandım
Benim gözüm gönlüm sende Tutuşupta yan tenimde Yazık günah ikimize
Daha fazla beni üzme

Yüreğimin gülüsün sen Ayrılmak mı delisin sen
Çürür gider sensiz bu ten
Bambaşkasın özelsin sen
Sen..
Aşkına yandım
Seni ben sandım

Ah hep inandım ben Bir deneseydin sevebilseydin
İnatçı yarim sen
Çok yalnızım çok mutsuzum
Kalmadı hiç tadım tuzum
Düşündümde uzun uzun
Sensiz olmaz anla canım
Sen benim güzelim
Bitmeyen özlemim
Uykularım düşlerimsin
Mahvolurum ben
Dur gidemezsin
Söz : Reşide Murat
Müzik : Taner Demiralp

Seda Sayan--Aşk'la (2009) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Seda Sayan Yılbaşı Programı 2015 Seda Sayan Yılbaşı Programı 2015
seda sayan nerede sahne alacak, seda sayan yılbaşında nerde, kıbrıs yılbaşı otelleri, kıbrıs sanatçılı yılbaşı otelleri, kıbrısta sahne alacak ünlüler 2015 yılını sahnede ve Kıbrıs da karşılayacak olan ünlülerden biri de Seda Sayan olacak...
Şehir Eğlence Mekanları 0
Seda Sayan'ın Kaynana Gelin Yarışmasına Rekor Ceza! Seda Sayan'ın Kaynana Gelin Yarışmasına Rekor Ceza!
seda sayan, kaynana gelin sedaya gelin, seda sayanın programı Sevgili melekler, Seda Sayan'ın Kaynana Gelin programı RTÜK'ten rekor ceza aldı. Kanal D'de yayımlanan 'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' isimli yarışma programında...
Magazin 1
Seda Sayan Beyaz Tv Onursal Başkanı Oldu! Seda Sayan Beyaz Tv Onursal Başkanı Oldu!
seda sayan, beyaz tv, onursal başkanı oldu, 2011, yeni transerleri, ile ilgili bilgiler burada melekler...
Magazin 0
Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor Seda Sayan ile Doğuş Arasında Yeni Bir Aşk Doğuyor
seda sayan doğuş ilişkisi seda sayan, doğuş, düeti, aşkları, yeni ilişkisi hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Seda Sayan ile Doğuş arasında yeni...
Magazin 3
Seda Sayan--Aşk'la (2009) Seda Sayan--Aşk'la (2009)
...
Yerli Albüm Tanıtımları 0