Seda Sayan - Bebeğim

M

Misafir

Forum Okuru
Seda Sayan - Bebeğim
dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi
nefesim sensin belli

sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim
ya ben sana kul köleyim dedim
biliyormusun sensiz ne haldeyim
ah ah ah
hani mutluydun
bulamadin degil mi benim gibi seveni

bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin
cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin
bebegim bebegim bebegim
bu canimi vereyim
son kez kollarima alsam seni
yar yar yar
öleyim öleyim öleyim
ogrunda ben öleyim
sensiz bir hic gibiyim
ah yar yar yar
simdi sensiz neyleyim
ah nasil sensiz güleyim
ah caresiz bir haldeyim
dön gel benim göz bebegim
bebegim bebegim bebegim
bu canimi vereyim
son kez kollarima alsam seni
yar yar yar
öleyim öleyim öleyim
ogrunda ben öleyim
sensiz bir hic gibiyim
ah yar yar yar

Seda Sayan - Dön Bebeğim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Seda Sayan Yılbaşı Programı 2015 Seda Sayan Yılbaşı Programı 2015
seda sayan nerede sahne alacak, seda sayan yılbaşında nerde, kıbrıs yılbaşı otelleri, kıbrıs sanatçılı yılbaşı otelleri, kıbrısta sahne alacak ünlüler 2015 yılını sahnede ve Kıbrıs da karşılayacak olan ünlülerden biri de Seda Sayan olacak...
Şehir Eğlence Mekanları 0
Seda Sayan'ın Kaynana Gelin Yarışmasına Rekor Ceza! Seda Sayan'ın Kaynana Gelin Yarışmasına Rekor Ceza!
seda sayan, kaynana gelin sedaya gelin, seda sayanın programı Sevgili melekler, Seda Sayan'ın Kaynana Gelin programı RTÜK'ten rekor ceza aldı. Kanal D'de yayımlanan 'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' isimli yarışma programında...
Magazin 1
Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor! Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor!
seda sayanın yeni programı, seda sayan kanal d, kanal d seda sayan Sevgili melekler, Kanal D'nin eski bombası Seda Sayan yeniden kanalına geri dönüyor. 23 Aralşık Pazartesi başlayacak olan yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”...
Magazin 0
Seda Sayan Sahnede Bebeğini Düşürmüş Seda Sayan Sahnede Bebeğini Düşürmüş
Seda Sayan"a geçmiş olsun... EŞİ ONUR ŞAN'DAN ÇOCUK SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN BİR SÜREDİR TÜP BEBEK TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ İDDİA EDİLEN SEDA SAYAN’IN GEÇEN OCAK...
Magazin 0
Seda Sayan - Dön Bebeğim Seda Sayan - Dön Bebeğim
Geceler boyunca beklemek seni Ölümü bekleyen bir kuş misali Yaşamak bir ömür boyu yapayalnız Rüzgarın sesinde ismini duyuyor gibi Ümit kalmadı bu aşka Çare yok gitmekten başka Ağlama sakın bebeğim Karanlık bir ufka doğru Yürüyorum düşüncesiz...
S-T Harfli Şarkılar 0