Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayan - Gör Duy Bak Ey Zalim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bir gece yarısındayımmm uykularla başım dertte
    aklımdan çıkmıyorsun hiç
    nerdesin sen
    neredeeee
    gör duy bak ey zalim
    bu dünyada bir deli benmiyim
    sana uydum sana kandım benzedim
    körle yatan şaşı kalkar sevgilim

Seda Sayan - Gör Duy Bak Ey Zalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda Sayan Saydi

Seda Sayan Saydi

Seda canlı yayında saydırdı! 26 Eylül 2007 Çarşamba 17:25 Neler söylemedi ki... Çıldırmış gibiydi. Makinalı gibi canlı yayında saydırdı... (VİDEO) Seda Sayan deyim yerindeyse adeta çıldırdı. Nedeni de Sabah gazetesinde yer alan Atalay Noyanel'in açıklamaları. Bu açıklamalara ateş püsküren Sayan, "bayramlık ağzını" Fox'daki canlı yayında açtı. "Dangalak" diye...
  2. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  3. Seda Sayan - Unutma

Seda Sayan - Unutma

unutma an gelir Gecelerde sensizliğin korkusu var Kalbimde aşkının acı izleri var ölürmü kalırmıyım bilmiyorum ama unutma herşeyin bir bedeli var unutma an gelir sende benim gibi yanarsın unutma aşk için oturup gecelerce ağlarsın unutma gün olur talihin tersine döner seninde beyazın siyaha döner Yıkılmaz gururun yerlere düşer unutma Gecelerde sensizliğin korkusu var Kalbimde aşkının acı...
  4. Seda Sayan - Gitme

Seda Sayan - Gitme

Gitme yapamam sensiz Gitme olamam sensiz Gitme yaşayamam sensiz Ne olursun son bir defa Sözlerimi dinle benim Dayanamam sensizliğe Ecelim olursun benim İnan aşkın tadı tuzu Ufak tefek dargınlıklar Yıkmak kolay kurmak değil Çare değil ayrılıklar Gitme yapamam sensiz Gitme olamam sensiz Gitme yaşayamam sensiz Benim bütün dünyam senin İmkansız bırakmam seni Biliyorsun seni nasıl Canım gibi...
  5. Seda Sayan - Annem

Seda Sayan - Annem

Kurtuldum sanmıştım Senin elinden Görünce anladım Bitmedi sevdan Sakladım aşkını inan içimde Başkası olmadı olmuyor Sendedir derman Tutuldum deli gibi Ne yer, ne gökteyim Köle oldum bak sonunda Emrindeyim Allahım sen koru bu kulunu Bilemedim yalancı huyunu Göremem şimdi yolunu Hayıra yor benim sonumu

Sayfayı Paylaş