1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayan - Şaka Yaptım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şaka yaptım şaka yaptım sevgilim sevgilim seda sayan nihat doğan (Seda Sayan&Nihat Dogan)

Ayrilmaliyiz senle ikimiz,
    mutlu olamayiz biz,
    hasret ikimizi kavursa bile.
    unutmaliyiz bu sevgimizi unutmaliyiz biz,
    gozumuzde yas kalmasa bile.

soyleme soyleme, dayanmaz yuregim soyleme,
    dur isteme dur, ayrilik olum gibi isteme.

saka yaptim saka yaptim sevgilim ayrilirmiyim,
    senin gibi sevgiliyi omrumce birakirmiyim.

bir an sahi sanmistim,
    nasilda inanmistim,
    sozlerine kanmistim,
    ayrilik var sanmistim, delisin delisin.

saka bile olsa deme, ates duser yuregime,
    nasil razi olur gonlun,
    bana boyle sozler etmeye.

saka yaptim saka yaptim sevgilim ayrilirmiyim,
    senin gibi sevgiliyi omrumce birakirmiyim.

Delisin, delisin.

Seda Sayan - Şaka Yaptım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Yediveren

Seda Sayan - Yediveren

Dargınım sana sanma Unuttum geçenleri Geceler geçmez Yüreğim yangın yeri Kalbine kilit vurma Hatırla o dünleri Yüzüme vurma yine sensizliği Ben senin teninin tuzunu içtim Kendimi unuttum Senden vazgeçmedim Bilir misin ben seni Herşeyden çok sevdim Üzüme bu deli kalbim Hala senin of Yediveren gül açtı Yangını dudağımda Ölüm gelir durur baş ucumda Bu sürgünden yoruldum Bin...
  3. Seda Sayan - Geri Gel

Seda Sayan - Geri Gel

Gözlerim dalıyor yine uzaklara Seni arıyorum karanlıklarda Bulamıyorum ne yapsamda Çok özlüyorum nerdesin Geri gel bana ne olursun Beni sev ne olursun Dayanamıyorum artık Söz-Müzik : Kerem Ökten
  4. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  5. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri
Etiketler:

Sayfayı Paylaş