Seda Sayan - Sonunda

M

Misafir

Forum Okuru
Seda Sayan - Sonunda
seda sayan sonunda hakettiğini buldun sonunda hakettiğini buldun seda sayan hak ettiğini dinle video Söyleme bu aşk yalanını Bi türlü bırakmadın yakamı
Yangınım hiç bitmedi gitti

Bu aşk laf anlamaz yola gelmez Gördüğüm rüyadan uyandım artık akıllandım
Sonunda hak ettiğini buldun
O bu derken evdekinden oldun
Havandan geçilmezdi hani yar
Sonunda ele güne rezil oldun
Allahım bu nasıl sevda

Çektiğim daha yetmez mi bana Yangınım hiç bitmedi gitti
Bu aşk laf anlamaz yola gelmez
Gördüğüm rüyadan uyandım artık akıllandım
Sonunda hak ettiğini buldun
O bu derken evdekinden oldun
Havandan geçilmezdi hani yar
Sonunda ele güne rezil oldun

En Sonunda Seda Sayan Hamile hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Seda Sayan Yılbaşı Programı 2015 Seda Sayan Yılbaşı Programı 2015
seda sayan nerede sahne alacak, seda sayan yılbaşında nerde, kıbrıs yılbaşı otelleri, kıbrıs sanatçılı yılbaşı otelleri, kıbrısta sahne alacak ünlüler 2015 yılını sahnede ve Kıbrıs da karşılayacak olan ünlülerden biri de Seda Sayan olacak...
Şehir Eğlence Mekanları 0
Seda Sayan'ın Kaynana Gelin Yarışmasına Rekor Ceza! Seda Sayan'ın Kaynana Gelin Yarışmasına Rekor Ceza!
seda sayan, kaynana gelin sedaya gelin, seda sayanın programı Sevgili melekler, Seda Sayan'ın Kaynana Gelin programı RTÜK'ten rekor ceza aldı. Kanal D'de yayımlanan 'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' isimli yarışma programında...
Magazin 1
Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor! Seda Sayan'ın Yeni Programı 23 Aralık Pazartesi Başlıyor!
seda sayanın yeni programı, seda sayan kanal d, kanal d seda sayan Sevgili melekler, Kanal D'nin eski bombası Seda Sayan yeniden kanalına geri dönüyor. 23 Aralşık Pazartesi başlayacak olan yeni programı “Kaynana Gelin Seda’ya Gelin”...
Magazin 0
Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı! Seda Sayan Kanal D İle Anlaştı!
seda sayan, seda sayan haberleri, seda sayan kanal d Sevgili melekler, başarılı şarkıcı ve kadın programı sunucusu Seda Sayan rekor bir ücretle Kanal D'ye geri dönüyor. 1998 yılında sahnelerden tvye geçiş yapan Seda Sayan, şimdiye kadar...
Tv Yarışmaları ve Programlar 0
En Sonunda Seda Sayan Hamile En Sonunda Seda Sayan Hamile
Milletçe Gözümüz Aydın :D...
Magazin 0