1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seda Sayan - Var Mısın

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Akıllan artık Seneler boşa geçiyor Büyü sen artık
    Elalem dalga geçiyor
    Kaderim sensin
    Anladım yerin dolmuyor
    Bilmem ki gönlün
    Neleri , kimleri bekliyor

Sensiz olmak beni kahrediyor
    Hasretin her gece beni mahvediyor
    Geceler gönlümü bin yerden vuruyor
    Tükendim tükendim tükendim artık

Var mısın bu gece kaçmaya yar
    Niyetini bozmaya yar
    Alev alev yanmaya yar
    Var mısın bu ge söyle
    Var mısın söyle

Seda Sayan - Var Mısın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seda sayan

seda sayan

'Eyüp'te, 11 ailenin oturduğu, avlusu, tuvaleti ortak gecekondulardan birinde doğup büyüdüm ben. İlkokula giderken, önlük ve çanta parasını çok zor denkleştirmişti babam. Çünkü tembeldi, alkol düşkünüydü. İçer içer olay çıkarır, anneme saldırır, bizi döverdi. Yaşadığımız müthiş bir yoksulluktu. Bazı geceler yiyecek ekmek bulamazdık. Annemin, 'Bakkala ekmek gelmemiş, uyuyun ekmek gelince ben...
  2. Seda Sayan - Yediveren

Seda Sayan - Yediveren

Dargınım sana sanma Unuttum geçenleri Geceler geçmez Yüreğim yangın yeri Kalbine kilit vurma Hatırla o dünleri Yüzüme vurma yine sensizliği Ben senin teninin tuzunu içtim Kendimi unuttum Senden vazgeçmedim Bilir misin ben seni Herşeyden çok sevdim Üzüme bu deli kalbim Hala senin of Yediveren gül açtı Yangını dudağımda Ölüm gelir durur baş ucumda Bu sürgünden yoruldum Bin...
  3. Seda Sayan - Bebeğim

Seda Sayan - Bebeğim

dikenli bu yollar dikenli söyle can bedenden gecer mi nefesim sensin belli sebebim oldun doyamadim bir dedini iki etmedim ya ben sana kul köleyim dedim biliyormusun sensiz ne haldeyim ah ah ah hani mutluydun bulamadin degil mi benim gibi seveni bulamadin degil mi sana can vereni ama sen bir kez daha öleceksin cünkü beni bir daha bir daha göremiceksin bebegim bebegim bebegim bu canimi vereyim...
  4. Seda Sayan Fotoğrafları

Seda Sayan Fotoğrafları

seda sayan ciplak seda sayan çıplak çıplak foto fotoları resimleri
  5. Seda Sayan Nihat Doğan'la İlgili Konuşacak mı?

Seda Sayan Nihat Doğan'la İlgili Konuşacak mı?

nihat doğan, seda sayan, sabah sabah seda sayan, konuşacak mı, ne dedi, survivor, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Daha önce Nihat Doğan'la bir birliktelik yaşamış olan Seda Sayan bir daha Nihat'ın adını ağzına almayacağını söylemişti ama geçtiğimiz günlerde bu sözünü bozdu. Aylardır asla Nihat'ın ağzını adına almayacağını söyleyen Seda...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş