1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sefa Doğanay Saba'yı gülme krizine soktu

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  sefa doğanay saba yı gülme krizine soktu sefa doğanay ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses taklidi takliti Son dönemlerin en popiler yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin birincisi Sefa Doğanay, ünlülerin tıpa tıp taklidini yaparak, birinciliği kazandığı gibi Saba Tümer'ide gülmekten çatlattı Melek'lerim:)


  Stüdyo da ki kahkaha krizlerinin ardı arkası kesilmedi ve Saba Tümer resmen kriz geçirdi Melek'lerim :)

  [​IMG]


  Doğanay, program boyunca yaptığı taklitleriyle bayan kahkahayı da gülme krizine soktu. Ünlüleri başarılı bir şekilde taklit ederek herkesin beğenisini kazanan Sefa Doğanay, programda yine görülmemiş taklitlere imza attı.

  Saba Tümer'in meraklı bakışlarıyla şovuna başlayan Doğanay, ilk olarak Yıldız Tilbe'nin taklidini yaptı. Taklit sonrası şaşkınlığını gizleyemeyen Tümer, 'İnanılmaz, aynısını yapıyorsun' dedi.

  Saba Tümer'İN GÖZLERİ YAŞARDI

  Doğanay'ın yaptığı her taklit sonrası kahkahayı basan Saba Tümer, gülmekten gözyaşlarına boğuldu.

  Program boyunca, Bülent Ersoy, Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş, Hürrem Sultan, Fatih Terim, Sezen Aksu, Zerrin Özer, Küçük Emrah ve Seda Sayan gibi isimlerin taklidini yapan Sefa Doğanay, izleyenleri de adeta kahkahaya boğdu.
   
Sefa Doğanay Saba'yı gülme krizine soktu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yetenek Sizsiniz'in Birincisi Sefa Doğanay Oldu

  Yetenek Sizsiniz'in Birincisi Sefa Doğanay Oldu

  yetenek sizsiniz türkiye sena doğanay hürrem taklidi yetenek sizsiniz türkiye sena doğanay hürrem sultan taklidi sefadan sefanın sefanın takliti Uzun bir maratondan sonra Yetenek Sizsiniz yarışması dün akşam sonlandı ve yarışmanın birincisi Sefa Doğanay oldu... Ve bana göre birinciliği haketti... Sefa Doğanay Yetenek Sizsiniz finalinde 1. oldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Sena Doğanay taklit...
 2. Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

  Sefa Doğanay Çocuklar Duymasında

  sefa doğanay yetenek sizsiniz birincisi hangi dizide oynayacak çocuklar duymasın dizisi hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Yarışmasında birinci olarak adını milyonlara duyuran Sefa Doğanay yaptığı taklitlerle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor...Özellikle Nihat Doğan ve Yıldız Tilbe taklitleri ile ekranlarda boy gösteren Sefa Doğanay şimdi ise Çocuklar...
 3. Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

  Sefa doğanay hangi dizide oynayacak

  Kızlar Yetenek sizsiniz yarışması birincisi taklit ustası sefa doğanay hangi dizi ile ekranlara gelecek miş ?
 4. Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

  Sefa Doğanay nasıl zayıfladı bilen var mı?

  Sefa Doğanay nasıl zayıfladı aranızda Sefa Doğanay'ın yaptığı diyet reçetesini bilen var mı lütfen benimle paylaşsın benimde acilen zayıflamam lazım:S
 5. Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi?

  Kızlar Sefa Doğanay nasıl kilo verdi?

  Merhaba arkadaşlar duydum ki Sefa Doğanay kilo vermiş ama bu kadar kiloyu nasıl vermiş merak ettim. Benim eşimde Sefa Doğanay'ın eski hali gibi kilolu ve tıpkı onun gibi 18 kilo vermeli bence ama işte nasıl:S Aranızda Sefa Doğanay'ın nasıl kilo verdiğini bilen varsa lütfen bana da yazsın!

Sayfayı Paylaş