gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

seftali maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

şeftali maskesi • Şeftali Maskesi : 1 şeftali rondodan geçirilir içine ,papatya suyu karıştırılır. yüze sürülür. 15 dakika bekletildikten sonra yüz, sıcak su ile yıkanır.

seftali maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dondurmali seftali kokteyli

Dondurmali seftali kokteyli

Malzemeler 2 adet seftali suyu 2 top Hindistancevizli dondurma 1 tatlı kaşığıkrema 4 kup buz Yapilis TarifiŞeftalileri yıkayın. 4 küp buzu blendırdan geçirin. Şeftalilerin suyunu sıkıp, 1 top hindistancevizli dondurma ile birlikte buzlara ekleyin. Bardağa doldurup, kalan 1 top dondurmayı koyun. Üzerine 1 tatlı kaşığı krema ilave ederek servis yapın. (1 kişilik)
  2. Muz Maskesi

Muz Maskesi

muz maskesi Muz Maskesi : Bir adet muz iyice dövüldükten sonra, içerisine 1 tatlı kaşığı süt veya kaymak katılarak karıştırılır. Sonra yüze sürülür. 20 dakika sonra ılık su ile yıkanır.
  3. Ceviz maskesi

Ceviz maskesi

Ceviz maskesinin faydaları ve ceviz maskesinin yapılışını sizler için sunuyorum Ceviz maskesi, ciltteki ölü hücrelerden kurtulmak için doğal bir tedavi yöntemi. Maskeniz için cevizleri iyice öğütün, hatta bir havan veya tülbent içinde döverek toz haline getirin. İçine bir kaşık bal, bir kaşık portakal suyu ve dört kaşık da süt ekleyin. Bu karışımı yüzünüze sürüp on dakika bekletin ve hafif...
  4. Gebelik Maskesi

Gebelik Maskesi

gebelik, belirtileri, güzellik, bakım, gebelik maskesi nedir diye merak edenler buraya.... Gebelik sırasında anne adayının vücudunda özellikle de yüzün­de, renk hücrelerinde bir artış meydana gelebilir. Buna halk ara­sında çil basması da denir. Bu, durum, normalde 6 ay sonra renk hücrelerinin azalmasıyla kaybolur. Güneşte fazla kalınırsa ve güneş yağlarını bilinçsizce...
  5. Dinazor Maskesi

Dinazor Maskesi

dinazor maskesi tarifi nasıl yapılıyor ? selam millet geçenlerde duydum ne işe yaradığınıda bilmiyorum eminim oda bir cilt maskesidir.neyse belki siz biliyorsunuz diye size sormak istedim Dinazor Maskesi nedir ne işe yarar :S

Sayfayı Paylaş