1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Sehpa modelleri....

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sehpa modelleri

Sehpa modelleri.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sehpa örtüsü modelleri

Sehpa örtüsü modelleri

sehpa örtüsü modelleri sehpa örtüsü modeli örnekleri örtüleri modelleri yeni
  2. Kasımpatı Dantel Sehpa  modeli

Kasımpatı Dantel Sehpa modeli

dantel sehpa modelleri sehpa modelleri dantel Her ne kadar dantelin modası geçti desede bazıları bi genç kızın çeyizinde olmazsa olmazlardan biri olan dantel modellerde sizlere kasımpatı dantel sehpa örneğini ve yapılışını veriyorum şimdiden kolay gelsin hanımlar=) 6-7 zincirden halka yaparak başlayın 12 tane tek zincir genişliğinde kutucuk yapın ikinci sırada Üçüncü sırada ise her kutucuğun...
  3. sehpa değişikliği isteyenlere yeni model sehpalar ..

sehpa değişikliği isteyenlere yeni model sehpalar ..

Melekler ihtiyacım yok diyorsanız bile bu sehpalara göz atın kim bilir belki fikriniz değişebilir.Yeni evlencek olan hanımlar baksalar iyi olur bence :)
  4. Sehpa modelleri...

Sehpa modelleri...

sehpa modelleri Arkadaşlar ben bu sehpaları çok beğendim umarım sizlerde beğenirsiniz.
  5. Zigon Sehpa Modelleri

Zigon Sehpa Modelleri

Özellikle yaz aylarında yada kış aylarında gelen misafirleri ağırlamak, hele üzerinde yiyeceğiniz pasta ve börekler için şık duran yada şık duracak zigon sehpayı kim istemez ki ? Herşeyin sunumdan ibaret olduğunu görselliğin en iyi şekilde ortaya çıkması gerektiğini bilenlerdeniz arkadaşlarım. Çay aynı çay iken güzel ve işlemeli süslenmiş bir tepsi ile son derece güzel olacağını biliyorsunuz...

Sayfayı Paylaş