Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şekerli Örgü

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    Önlere 24 ilmekle başlayın. İki sıram 2 düz, 2 ters lastik örün. Üzerine I düz örgü örün. Ön ortasında 5 I ilmeği lastik örün. 20 cm. sonra kapüşon için lastikten sonra 1 i dolayıp bedenden 2 ilmeği i toplayarak eksiltin. Her sırada bu şekilde devam edin. Kolu 2-1-1 kesin. Omuz kısmına gelince, 7 cm. J| örüp ilmekleri kapatın. Arkaya 42 İ ilmekle başlayın. Lastik üzerine H düz örgü örün. Kolu 2-1-1 keserek 1 devam edin. Yaka oyuntusu ve omuzları kesip tamamlayın. Kollara 20 ilmekle başlayın. Lastikten l sonra düz örün. Kolun her iki tarafından eşit aralıklarla 1′er ilmek olmak üzere 3er ilmek artırın. Kolu 2-1 kesin. Her sırada 1′er ilmek eksilterek tamamlayın. İp: 350 g Şiş: 9 numara Beden: 38

Şekerli Örgü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ballı şekerli peeling

ballı şekerli peeling

ballı peeling Bu karışımı geçenlere denedim ama sonucuna inanamadım. Hakikaten hiç bu kadar başarılı olabileceği aklıma gelmemişti. 2-3 tatlı kaşığı bal ile 1 tatlıkaşığı şekeri bir kasenin içerisinde karıştırdım birbirine iyice yedirdim. Banyoda bu karışımla yüzüme iyice masaj yaptım ve 5-10 dakika cildimde beklettim. Yıkadıktan sonra bal cildimi yumuşatırken şeker de gözeneklerimi...
  2. İshal olan çocuğa şekerli içecekler vermeyin

İshal olan çocuğa şekerli içecekler vermeyin

Çocuklarda sık karşılaşılan şikayetlerden biri olan ishal, özellikle bebeklerde ciddi sorunlara yol açabilir. Tedavi edilmediği takdirde ölüme bile sebebiyet verebilen ishale karşı, ailelerin daha bilinçli olmaları gerekiyor. Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nden Doç. Dr. Onur Kutlu, ishali olan çocuğa şekerli içecekler verilmemesi konusunda uyardı: "Çocuğa meyve...
  3. "Az yağlı" diyetlere alternatif "az şekerli" diyet

"Az yağlı" diyetlere alternatif "az şekerli" diyet

''Düşük karbonhidrat, yüksek protein'' alınmasını öngören, yağlı besinlerin serbest, şekerlilerin yasak olduğu Atkins diyetinin en az, az yağlı besinlerle yapılan diyet kadar etkili olduğu ortaya çıktı. İsrail'deki Ben-Gurion Üniversitesi'nden İris Shai ve ekibi, 2 yıl boyunca fazla kilolu 322 kişi üzerinde araştırma yaptı. Bu kişilerden bazıları az yağlı besinlerle yapılan standart,...
  4. Tırtıl Biçimli Şekerli Kurabiye Tarifi

Tırtıl Biçimli Şekerli Kurabiye Tarifi

şekerli kurabiye tarifi kurabiye tarifleri şekerli tarifleri sekerli tırtıl tarifi video Bu akşam misafirim vardı. Ona değişik bir tatlı ikram etmek istedim ve tırtıl kurabiye yapmak geldi aklıma. Bu kurabiye o kadar güzel ki, misafirim de çok beğendi. Ben de tarifi size vermek istedim. Bakın o güzel kurabiye nasıl yapılıyor ve sonucu nasıl oluyor ? MALZEMELER: -125 gr margarin -1 çay...

Sayfayı Paylaş