Şekilli güzel kaşlar için etkili kaş alma teknikleri burada

Misafir

Forum Okuru
Şekilli güzel kaşlar için etkili kaş alma teknikleri burada
evde kaş alma teknikleri
kaşa şekil vermek için
doğru kaş alma teknikleriGüzelliğinize ve hatta bakışlarınıza bile bambaşka bir anlam katar kaşlarınız. Yüz mimiklerinizi yönlendiren, ifadenizi sergilemenizde başrol etkisi oynayan kaşlarınız için, bu yazımızda bu güne dek hiç bir yerde görmediğiniz etkili kaş alma teknikleri sunuyoruz ve bu teknikler sayesinde şekilli kaşlara sahip olmak için gerekli yöntem bilgilerini aktarıyoruz Melek'ler:) Ayrıca ince seyrek kaşlara sahipseniz şayet, kaş gürleştiren bakım önerileri adlı konumuzu da incemelenizi öneriyoruz:)


kas_ve_kirpik-3aa.jpg
Sizin için evde kaş almanın püf noktalarını veriyoruz:evde_kas_alma_teknikleri-310.jpg1. Kaşınızın tam olarak nereden başlaması gerektiğini bulabilmek için bir kalemi burnunuzun yanından yere dik olacak şekilde tutunuz. Kalemin silgili tarafını burun kanadına, ucunu ise kaşınıza yakın olacak şekilde tuttuğunuzda kalemin gövdesinin gözünüzün başladığı yerden geçiyor olmasına dikkat ediniz. Kaşınızın, kalemin burun tarafında kalan fazla tüylerini cımbızla alınız. Burun üzerine doğru olan bu bölgedeki tüyler gözlerinizi olduğundan daha çok birbirine yakın gösterecektir.


2. Kalemi, silgili tarafı yerinde sabit kalacak ve gövdesi gözünüzün İrisinin ( Gözün renkli kısmı ) en dışa doğru olan yanından geçecek şekilde ucundan yataya doğru kaydırınız. Kalemin bu pozisyonda gösterdiği yer, kaşınızın kavis yerinin nerede olması gerektiğidir. Şimdi kaşı çok inceltmemeye dikkat ederek kavisin altında kalan alandaki tüyleri cımbız ile alınız.


3. Bir kez daha kalemi, silgili tarafı sabit kalacak şekilde ucundan gözün en dış köşesine doğru çeviriniz. Bu çizgi kaşınızın bitmesi gereken alandır. Kalemin kulak tarafındaki tüyleri de cımbız ile alınız. Bu bölgeye kadar uzanan kaşlar gözlerinizin düşük görünmesine neden olur. Kaşın bu bölgedeki temizliği ve de kavisinin düzeltilmesi gözlerinizin daha kalkık görünmesini sağlayacaktır.
 
Üst