Selçuk Ural 45. sanat yılını kutladı

M

Misafir

Forum Okuru
Selçuk Ural 45. sanat yılını kutladı
selçuk ural, 45. sanat yılı kutlaması, sezen aksu, mustafa ceceli, ferhat göçer, düet, konser, geceden görüntüler, haberler ve dahası sizleri bekler arkadaşlar


Selçuk Ural 45. sanat yılını, Sezen Aksu - Mustafa Ceceli - Ferhat Göçer gibi ünlerin düetleri ile büyük bir konser vererek kutladı Melek'lerim.

Usta yorumcuya, başarısının devamını diliyor ve geceden haberleri, görüntüleri aktarıyoruz Melek'ler:)

selcuk-2c8.jpgSelçuk Ural, 45’inci sanat yılını Kuruçeşme Arena’da verdiği konserle kutladı. Gecede Sezen Aksu, Ferhat Göçer, Mustafa Ceceli ve Behzat Gerçeker’in yönetimindeki ENBE Orkestrası sahhneye çıktı.

selcuk1-70.jpgTÜRK pop müziğinin önemli isimlerinden Selçuk Ural, 45’inci sanat yılını önceki akşam Kuruçeşme Arena’da kutladı. Sezen Aksu, Ferhat Göçer, Mustafa Ceceli ve Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası’nın da eşlik ettiği Ural, sevenlerine unutamayacakları bir gece yaşattı. Ünlü sanatçı, “Dertlerimi Zincir Yaptım”, “Güle Güle Sana Yolun Açık Olsun”, “Öyle Sarhoş Olsam ki” gibi bir döneme damgasını vuran şarkıları seslendirerek Boğaz kıyısında nostalji rüzgârları estirdi. Sunuculuğunu Ömür Gedik’in yaptığı geceden elde edilecek gelirin bir kısmının Kardelenler projesine bağışlanacağı açıklandı. Finalde hep birlikte sahneye çıkan sanatçılar, “Kardelen” şarkısını seslendirdi. Konseri izleyenler arasında Atilla Atasoy, Erol Evgin, Nil Burak, Coşkun Demir, Hıncal Uluç, Ömür Göksel, Salim Dündar, Asu Maralman, Aydın Tansel, Cantekin ve Tülay Özer de vardı.

selcuk2-2c8.jpg
 
Üst