1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  Şemsiye güzeli Hande

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  yaptığı davranışla olay olan Hande Atazi kameralar karşısında çok objektif olmuş ki reklamcılardan teklifler almaya başlamış.....
  ŞEMSİYEYLE GAZETECİ DÖVDÜ, TRAJİKOMİK TEKLİF ALDI
  < Konu Resmi..>

  OYUNCU HANDE ATAİZİ, SİNİRLENİP MAGAZİNCİLERE ELİNDEKİ ŞEMSİYE İLE VURMASINDAN SONRA ŞEMSİYE FİRMASINDAN REKLAM TEKLİFİ ALMIŞ!
  Magazin basınıyla gergin süreçler yaşayan ünlü oyuncu, konservatuara girerken sadece oyuncu olmak istediğini ve ünlü olmanın diğer yanını hiç düşünmediğini belirtti.

  Bayülgen'in "Toplumsal figür olmaya engel mi olamadın?" sorusuna Hande Ataizi, "Hiç bir zaman gelin beni çekin" şeklinde magazin basınıyla bir iletişimi olmadığını vurgulayarak oyunculuk haricinde basınla çok fazla iletişimi olmasını istemediğini söyledi.


  "Ama nedense, herhalde ilişkilerdeki gibi, hani kaçan kovalanır durumuyla, ben ne kadar uzak durursam durayım, bir şekilde ilgi odağı oldum" diyen Hande Ataizi, hiçbirşeyini ortada yaşamadığı için sürekli merak edilen bir konumda olduğunu ve takip edildiğini söyledi.
  ÖZGÜRLÜĞÜMÜN BEDELİ SANSASYONLAR OLDU

  Gizemli kalmasının, merak edilmesinin bir anlamda oyunculuğu açısından iyi olduğunu söyleyen Ataizi, "Ben öyle çok sevilesi, çok cici bir kız olmadım ki hiç. İstediğim gibi yaşadım.. Hiç bir zaman sınırlarım da olmadı hiç... Sanatçı olunca sanki mutant gibi, ne dans etmeye hakkın var ne hayatını yaşamaya hakkın var ne de atıyorum hani naturel herhangi bir şey, insani tavırlar sergilemeye hakkı var" diyerek bu haklarını zorla kullandığını ve bunların bedelinin de sansasyonlar olduğunu ifade etti.

  ŞEMSİYE UYGUN BİR ÇÖZÜM OLARAK GELİYOR!

  Okan Bayülgen, konuğu Hande Ataizi'ye, Amerika'ya gitmeden kısa bir süre önce magazincilerle yaşadığı şemsiyeli olayı da gündeme getirdi. "Şu şemsiye ile savunma meselesi ki onu hep araştırıyorum, ne yapılabilir diye. Tabi şemsiye bana hep uygun bir çözüm olarak geliyor" diyen Okan Bayülgen, 'kameracı, mikrofoncu adamlar' olarak nitelediği magazincilerin hep eğlenilen, alkol alınan bir mekan çıkışında geldiğine dikkat çekti.

  Bayülgen, "Hep bir çıkış, eğlenilmeye çalışılmış. Ve de insanlar hep problemli çıkarlar bir yerden. Alkol aldıysa problem vardır, sevgiliyle kavga ederler falan.. Tam bunun üzerine geliyorlar ve artık orada kendi derdini unutup bir de bunlarla savaşma meselesi başlıyor" şeklinde konuştu.

  'YA DÜŞERSE' DİYE TAKİP EDİYORLAR

  Hande Ataizi de "çek, git" gibi bir durum olmadığını, 'ayağı kayar da düşerse' şeklinde bir yaklaşımla uzun süre, bütün kameralar eşliğinde sokakta yürümek durumunda kaldıklarını belirtti.

  Genelde, kameralardan uzak, daha gözönünde olmayan bir mekanı tercih etmesine karşın o olayın yaşandığına vurgu yapan Hande Ataizi, "Yağmurlu bir gündü, (çok romantik oldu diyerek işi espriye vuruyor) şemsiyem açık, sevgilimle yürüyorum. Alttan, sağdan, soldan, hani böyle beş yüz tane kafa girince, bir de laftan da anlamadıkları için genel olarak... (Bayülgen: Ama şemsiye yumuşak bir uyarı. Odunla çıkmıyorsun sonuçta) Ee tabi bir de açık şemsiye olunca daha yumuşak bir uyarı oluyor" diye konuştu.

  ŞEMSİYE REKLAMI TEKLİFİ GELMİŞ

  Bu sözlerinden sonra Hande Ataizi, aldığı ilginç teklifle ilgili olarak şu sözleri sarfetti:

  "Şemsiye reklamı geldi bana. Tabi canım. O kadar aslında, Cem Yılmaz'ın dediği gibi, o kadar komik bir dünyada yaşıyoruz ki... Komedi hakikaten içimizde. Benim o travmatik şemsiye durumundan sonra şemsiye reklamı geldi."

  Ataizi, aslında bu durumun şemsiye firmaları açısından stratejik ve iyi bir durum olabileceği değerlendirmesini de yaptı.

  'NE GÜZEL GEÇİRDİNİZ' DİYORLARMIŞ!

  Okan Bayülgen ise, şemsiyelerle ilgili ilginç bir bilgi verdi. Londra'da özellikle kafaya vurmak için tasarlanmış şemsiyeler satıldığını anlatan Bayülgen, "Bazı sapların şemsiyesi bile yok. Belliki kafaya vurmak için" diye konuştu.

  Hande Ataizi, magazincilerle yaşadığı o olayın ardından, sokaktan da ilginç tepkiler aldığını anlattı. Ataizi, "Beni sokakta görenler diyorlar ki 'Hande Hanım ne güzel geçirdiniz o şemsiyeyi. Ben de şimdi birine kızdım, o şemsiye olayı çok hoşuma gitti' diyorlar'" ifadesini kullandı.

  BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU

  Şemsiye açık olduğu için insanların canını fazla yakmayacağı yorumunu yapan Okan Bayülgen'in sözleri üzerine Hande Ataizi, "Yani çok acıtmadığımı umuyorum tabi ki ama orada tepkisel bir hareketti. Zaten çok sıkılmışım. Öncesinde de bir takım problemler olunca, bir de üstüne hani bardağı taşıran son damla paparazziler gelince biraz onlardan da çıkmış oldu açıkçası şemsiye durumu" açıklamasını yaptı.


   
Şemsiye güzeli Hande konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hande Ataizi gazetecilere şemsiye ile saldırdı

  Hande Ataizi gazetecilere şemsiye ile saldırdı

  Hande Ataizi, sevgilisiyle gittiği bir barın çıkışında muhabir ve kameramanlara şemsiyeyle saldırdı. Bir muhabirinin uzattığı mikrofonu yere fırlatan Ataizi adeta çılgına döndü. Sinirlerine hakim olamayan ünlü oyuncu elindeki şemsiyeyle kendisini görüntülemeye çalışan kameramana vurdu. Şemsiye parçalanana kadar vurmaya devam eden sanatçı muhabirlerin araya girmesiyle olay yerinden...
 2. Hande ataizi şemsiye vakası

  Hande ataizi şemsiye vakası

  hande atayizi hande ataizi şemsiye MAGAZİN MUHABİRLERİNE 'ŞEMSİYELİ SALDIRI' HANDE ATAİZİ'NE YENİ İŞ KAPISI AÇTI. Şemsiye üreticileri, Ataizi'ne reklamda oynama teklifi götürdü. Ünlü oyuncu, önce sıcak baktığı teklifi, tepkilerden çekindiği için reddetti. Hande Ataizi, 'Reklamlarımızda oyna' diyen şemsiye firmasının yetkililerini, fazla tepki çekmemek için geri çevirdi. Alkol yine şişede...
 3. Teknolojik Şemsiye

  Teknolojik Şemsiye

  şemsiye ile ilgili icatlar teknoloji tasarım icatları değişik bişey beğendim ama bilmem sizce nasıl 643 __________________
 4. Pratik şemsiye

  Pratik şemsiye

  pratik şemsiye PRATİK ŞEMSİYE Tutmanıza gerek kalmayan en pratik şemsiye Yağmur altında bir elinizde şemsiye, diğer elinizde cep telefonu varken çantanızı da taşıyabilir misiniz? Pratik Şemsiye ile elleriniz artık tamamen serbest... 14,9 TL Yağmur yağarken bir elinizle sürekli şemsiye taşıyor olmak çoğu zaman büyük bir derttir. 8 telli şık şemsiyeniz, ayarlanabilir mekanizması ile...
 5. Görünmez Şemsiye

  Görünmez Şemsiye

  Japonlara artık aklım sır ermiyor.Ya adamlar yemiyor içmiyor icat yapıyorlar.Ama helal olsun diyorum.Bunu da yaptılar ya..:D Japonya’daki gelişmeler şemsiyeye radikal değişiklikler getirdi. Sert rüzgarlarda ters dönen ve kırılan şemsiyelerin yerini hava şemsiyeleri almaya başladı. Uzaktan bakınca tek bir sopa olarak görülen şemsiye, hava akımını kullanarak kullanıcısını yağmurdan koruyor....

Sayfayı Paylaş