Sen gittin ya!!

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Sen gittin ya!!
Sen Gittin ya yüreqim girdaplarda boquluyor , her gece 3 - 5 nöbetlerinde hayalin bir katil gibi yüreqimi deşiyor.Anlayamadım ki canımın içi neden gittin , neden parçaladın gönlümü , harap ettin ömrümü..Vicdanın Kirlenmişmiydi çekip gidecek kadar.
Sen Gittin ya kalbimi sokaklardan toplayamaz oldum.Kırıntıları bu şehri çepeçevre sarmış.Eskisi gibi gün boyu sokaklarda kalbimin kırıntılarını topluyorum.
Sen Beni Üzgün Görmeye kıyamazdın , nasıl olduda kıydın.Kurşunları acımazca baqrıma sıktın , kelepçeleri bir suçlu gibi kollarıma taktın.Güneş doqmaz oldu pencereme , çiçek açmaz oldu garip gönlüme.
Her gece gönlümü harabeye çeviren şiddetli depremlerin yaralarını saramaz oldum.Halbuki sen varken gönlüm depremler yaşasada sana tutunurdu , gönül pencerenden bana ellerini uzatırdın.
Artık yok aşkının kimseye hayrı , ben onu bedavaya sattım.Aslında biliyordum bunun tek perdelik bir oyun olduqunu ama bir ümit benle kalırsın diye düşünmüştüm.Yine kısa zamanlı bir oyunu daha bitirdik ve ben yine öksüz kaldım '' aşk ''a.
Artık Eski neşem yok , hayata olan savaşımı kaybettim , kalbimde senden kalan kurşun yaraları bir an olsun aman vermiyor.Her an daha da batıyor , acıtıyor.Sen gittin ya kabuk baqlayan yaralarımı kimle sarayım , bu bıraktıqın harabe yüreqi kim ile , ne ile sarayım , nasıl deva bulayım...
Artık gün geçtikçe daha iyi anladım herşeyi gittin , bu şehir çöktü üzerime , güneş doqmaz oldu bir perde ile kapandı yüzüme..
Ve Sen Sen Sana ait kalbi ziyan , zebil ettin , ellerinle kalbimi boqazladın..Zincirledin kalbimi , hancer yaralarıyla kanata kanata paramparça ettin..
Ve Artık sevgilim Sen Artık Bende Bittin '' Seni Hayatımdan Sildim ''.
Sen Beni Ellerinle Kara Topraqa İttin..
Alıntı

Geri