1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.416
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38

  Sen gittin ya!!

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

  Sen Gittin ya yüreqim girdaplarda boquluyor , her gece 3 - 5 nöbetlerinde hayalin bir katil gibi yüreqimi deşiyor.Anlayamadım ki canımın içi neden gittin , neden parçaladın gönlümü , harap ettin ömrümü..Vicdanın Kirlenmişmiydi çekip gidecek kadar. Sen Gittin ya kalbimi sokaklardan toplayamaz oldum.Kırıntıları bu şehri çepeçevre sarmış.Eskisi gibi gün boyu sokaklarda kalbimin kırıntılarını topluyorum.
  Sen Beni Üzgün Görmeye kıyamazdın , nasıl olduda kıydın.Kurşunları acımazca baqrıma sıktın , kelepçeleri bir suçlu gibi kollarıma taktın.Güneş doqmaz oldu pencereme , çiçek açmaz oldu garip gönlüme.
  Her gece gönlümü harabeye çeviren şiddetli depremlerin yaralarını saramaz oldum.Halbuki sen varken gönlüm depremler yaşasada sana tutunurdu , gönül pencerenden bana ellerini uzatırdın.
  Artık yok aşkının kimseye hayrı , ben onu bedavaya sattım.Aslında biliyordum bunun tek perdelik bir oyun olduqunu ama bir ümit benle kalırsın diye düşünmüştüm.Yine kısa zamanlı bir oyunu daha bitirdik ve ben yine öksüz kaldım '' aşk ''a.
  Artık Eski neşem yok , hayata olan savaşımı kaybettim , kalbimde senden kalan kurşun yaraları bir an olsun aman vermiyor.Her an daha da batıyor , acıtıyor.Sen gittin ya kabuk baqlayan yaralarımı kimle sarayım , bu bıraktıqın harabe yüreqi kim ile , ne ile sarayım , nasıl deva bulayım...
  Artık gün geçtikçe daha iyi anladım herşeyi gittin , bu şehir çöktü üzerime , güneş doqmaz oldu bir perde ile kapandı yüzüme..
  Ve Sen Sen Sana ait kalbi ziyan , zebil ettin , ellerinle kalbimi boqazladın..Zincirledin kalbimi , hancer yaralarıyla kanata kanata paramparça ettin..
  Ve Artık sevgilim Sen Artık Bende Bittin '' Seni Hayatımdan Sildim ''.

  Sen Beni Ellerinle Kara Topraqa İttin.. **Alıntı**


   
Sen gittin ya!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Neslihan - Sen Gittin Herşey Gitti

  Neslihan - Sen Gittin Herşey Gitti

  bazen söz biter,acı kalır içimde gecelerinde geçmez olurr aahhh gündüzlerinde rüzgara bırakırsın bir kuru yaprak misali nerede bulacaksın bilemessin sonunda kendini rüzgara bırakırsın bir kuru yaprak misali nerede bulacaksın bilemessin sonunda kendini sen gittin herşey gitti sevinçler mutluluklar hayaller artık herşey sıradan herşey basit bende seni sevmekten hiç korkmadım sevgilim artık...
 2. Sen git

  Sen git

  Sen git. Bana bir sigara, birde arkandan aglayacak kadar güçlü bir ben bırak. su basımda dolasan kelimelerin içlerini de bosaltıp koy cebine. Olurda aklıma gelip yazmayayım yine seni. su ellerimi de kes bilegimden. Sana sarılan ellerin kalemi tutmaya baslaması demek degimlidir senin yoklugun? Beni terk ettigin ve beni yalnız bıraktıgın demek degil midir seni yazmaya baslamıs olmam? Varlıgında...
 3. Gittin ya...

  Gittin ya...

  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gittin Ya Ardından Senin Gibi Olabilmeyi İstemedim Bende!... Gitmek İstedim Yokluğuna Boyalı Bu Soğuk Şehirden!... Sırf Yokluğuna Şahit Olmamak İçin Gitmek!... Oysa, Yağmurun Nemini Taşıyan Sokak Kaldırımlarında Kayboldu, . . .HER DEFASINDA ÜRKEK ADIMLARIM. . . alintidir

Sayfayı Paylaş