sen Vodafone gibi anını yaşarken, ben turkcell gibi heryerde seni çekemem.

handanca

Daimi Üye
Üye
sen Vodafone gibi anını yaşarken, ben turkcell gibi heryerde seni çekemem.
sen vodafone gibi sen vodafone gibi anı yaşarken anı yaşarken ben turkcell seni her yerde çekemem ile ilgili sözler çekememekle ilgili sözler Yeni sloganım bu. Varsa sizde ekleyin sloganınızı:n028:

Cevap: sen Vodafone gibi anını yaşarken, ben turkcell gibi heryerde seni çekemem.
kapılma rüzgarıma nezle olursun

Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!

Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın

tanrım! kör oldum artık kusura bakamıyorum(benim msn nickim)

Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Vodafone Cep TL Transferi Nasıl Yapılır 2013 Vodafone Cep TL Transferi Nasıl Yapılır 2013
vodafone cep tl transferi, vodafone tl transferi, vodafone tl nasıl yollanır Sevgili melekler, vodafone hattı kullanıyorsanız ve sevdiklerinize nasıl tl transferi yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki bilgiler doğrultusunda kolaylıkla bu...
Teknik Destek 0
Vodafone Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır 2013 Vodafone Gizli Numara Engelleme Nasıl Yapılır 2013
vodafone gizli numara engelleme vodafone gizli numara engelleme nasıl yapılır Sevgili melekler, eğer vodafone hattı kullanıyor ve gizli numaralardan gleen çağrılardan kurtulmak istiyorsanız hemen aşağıda tarif ettiğimiz işlemleri...
Teknik Destek 0
Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013 Vodafone Freezone Şebnem Ferah Teoman Konserleri 2013
vodafone freezone konserleri 2013 teoman konseri 2013 şebnem ferah konseri 2013 Sevgili melekler, Vodafone Freezone gençlerin sevgilisi iki güçlü sesi sevenleriyle buluşturuyor. Şebnem Ferah ve Teoman üçer konserlerinin yanı sıra...
Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler 0
vodafone vodem internet ayarlarını nasıl yapabilirim bilen varmı ? vodafone vodem internet ayarlarını nasıl yapabilirim bilen varmı ?
Arkadaşlar vodafone hattım var ve vodem kullanıyorum.Ricam şu ki vodem internet ayarları nasıl yapılıyor?Bilen varsa yardımcı olabilirmi?
Soru-Cevap 2
Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı Samsung galaxy s3 mini cep telefonu vodafone kampanyasında ki fiyatı
Merhabalar. Samsung Galaxy s3 mini çok hoşuma gidiyor. Alam kistiyorum ama fiyatlarını merak ediyorum.Bir de vodafoneda kampanyadaymış sanırım, ne kadar bilgi var mı sitenizde ?
Soru-Cevap 1