SeNi Aradım Herşeyde..

zelihaseyma

Üye
Üye
SeNi Aradım Herşeyde..
SeNi Aradım Herşeyde..

Bu gece yollarda aradım seni, bıkmadan usanmadan yürüdüm bütün gece...her adımımı sana kavuşurum diye attım ama olmadı. Sana ulaşamadım, hüzünlendim...

Derken gökyüzüne evet gökyüzüne baktım,yine bir umut doldu bir anda içime, yıldızların arasında aradım seni ama bulamadım... Gözlerimden onlara karşılık 2 yıldız düştü sanki ben ağlarken...

Sonra sanki öyle derinden bir rüzgar estiki anlatamam. İçim titredi ve sevindim acaba seni mi getiriyor diye, ama nafile o sadece uzaklardan bana yalnızlığı getiren soğuk bir rüzgarmış... Yıkıldım..

Düşündüm yapmurları çok severdik acaba yağmurlarla gelir misin bana diye beklemeye başladım...O fırtınalarla kopan yağmurların yağmasını bekledim, seni getirirken benide o fırtına içine alıp sana kavuştursun istedim. ama sen ine yoktun, çünkü bu gece yağmur yağmadı...

Çaresizce evime, o hep hayalini kurduğumuz evimize döndüm... Belki rüyamda seninle olurum diye hemen yatıp uyumak istedim ama bu da mümkün olmadı.. Bütün gece nöbet tutar gibi ayaktaydım uyuyamadım.. Hep seni düşündüm ve seni istedim her geceki gibi...

Ne kadar düşünsem ne kadar istesem de yalnızdım yine..
Seni çok özledim.. Ne olur gel artık dayanamıyorum..

Çünkü SeNi Çok Seviyorum.....!

Geri