Seni Düşündüm.

M

Misafir

Forum Okuru
Seni Düşündüm.
İçimde gizli kalmış sevinçler, açığa çıkmayacak heyecanlar, belki de hiç bir zaman hayata geçiremeyeceğim mutluluk formüllerim var.
Kimseler bilmiyor, bense kimselere anlatmıyorum artık.

Her şeyde, her yerde, her an aradığım maviyse terk edeli çok oldu beni. Oysa aşkın, umudun, hayalin
rengiydi mavi benim için. Tek kelimeyle anlat bana
aşkı dediklerinde söylediğim renkti o...
Çok sevdiğim şarkılarında sesi kısıldı. Dinlediğimde
her mısrası canımı yakıyor. "Batıyor ama acıtmıyor
senin sevdan" diyor, ama ben o acıyı yüreğimin en

derininde hissediyorum. Çok konuşan ben, konuşmak için çıldıran ben, uzun sessizliklerin insanı oldum.
Ağzımdan çıkacak sözcüklerin neler olabileceğini
bilmiyorum, belki de ondan suskunluğum. Bilemiyorum,
belki en doğrusu susmak...
Hiç böyle olmadım ben. Yaşama böyle yılgın, böylesine
soğuk, böylesine uzaktan bakmadım. En soğuk kışta bile
hiç kimsenin görmediği güneşler ısıtırdı beni. Karda
çiçekler açtırırdım. Çünkü sen vardın. Sen aşktın, sen
maviydin, sen güneştin, sen rengarenk çiçektin, sen
yüreğimde isyan, sen ruhumdaki ateştin. Sen
gülüşlerimin adı, sen göz yaşlarımın anlamıydın. Sen
hayatımdın, sen hayattın...
Ve bir gün gittin. Bahanelerin vardı, ardına
sığınacağın haklı nedenlerin vardı. Gidişine izin
verdim ki gidene kal demek küçüklüktü. Küçülmedim
belki ama gittin ve ben yok oldum. Oysa ne çok
sevmiştim seni. Senin verebileceğin hüzün demek ki
böyle acı bir şeymiş, öğreniyorum. Acı veriyor, zor
oluyor, canımı yakıyor ama öğreniyorum...
Yüreğimdeki ateş söndü, yerinde buzdan bir kütle var
artık. Baharlarsa öylesine uzak ki bana...

Adetliyken banyo yapılırmı yapılmazmı? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Beta hcg değerim düştü korkuyorum!!! Beta hcg değerim düştü korkuyorum!!!
Selam arkadaşlar geçen hafta yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim perşembe günü yaptırdığım beta Hcg testi 43,39 çıktı fakat bugün ki testte 9,9 çıktı düşük yapmaktan çok korkuyorum lütfen görüşlerinizi belirtin sizce bebeğimi kaybeder miyim?
Soru-Cevap 5
Beta hcg değerim 11.53 çıktı bugün 4.84 e düştü hamilemiyim düşük mü yapıyorum Beta hcg değerim 11.53 çıktı bugün 4.84 e düştü hamilemiyim düşük mü yapıyorum
Merhaba ben bundan 2 gün önce kan testine gittim 11.53 çıktı 2 gün sonra yine gel dedi bugün gittim 4.84 çıktı bugün saat 14.30 gibi adet oldum kanama başladı ve şiddetli sancılarım var doktora gitmelimiyim 4.84 çok karıştırdı kafamı
Gebelik belirtileri 1
Duş başlığı modelleriyle ferah banyo keyifleri Duş başlığı modelleriyle ferah banyo keyifleri
Banyo herkes için temizlik açısından hijyen tutulan bölgelerdendir. Birçok kişi için önemi bulunan banyo hijyen sağlayabilmek adına düzenli temizlikten geçirilir. Banyo dekorunda da temizliğe önem verici detaylarla dolu bir dekor tercih ederiz...
Tatlı Evim 0
Beyza kızım merhaba plt değerim 110 lardan  15 kadar düştü yorumlar mısınız ? Beyza kızım merhaba plt değerim 110 lardan 15 kadar düştü yorumlar mısınız ?
Sevgili beyza kızım sana bir sorum olucak .Çok açık yanıtlarsan sevinirim. plt değerim 110 lardan 15 kadar düştü . Bu düşüş beni ölüme götürüyor değilmi.Kızımı 6 ay önce evlendirdim. Torunumu görebilecekmiyim bilmiyorum.Endişeliyim .Senden...
Bilmedikleriniz 1
Adetliyken banyo yapılırmı yapılmazmı? Adetliyken banyo yapılırmı yapılmazmı?
Adet dönemin de banyo yapmanın sakıncası olup olmadığı kadınlar arasın da merak konusudur. Kadın bu dönem de değişik bir kokuya sahip olur.Kimi bayan da koku fazla hissedilmezken , kimilerin de koku ağır olabiliyor. Kan kokusu gerek kişiyi...
Herşeyin başı sağlık ! 1