Seni Seviyorum cansın sen can konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canim annem seni çok seviyorum

canim annem seni çok seviyorum

canim annem BAS TACIM ANNEM Hayat başıma papatya- larla işlenmiş bir taç taktı... Papatyaların her birinde sevgi var, emek var, şefkat ve süt kokusu var... Anne, bu tacın adı. Papatyalarla süslü, gülücüklerle birbirine tutunmuş, kollayan, koruyan en kıymetli hazine; anne... Ben ilk doğduğumda kim bilir benim için neler hayal ettin? Önce pembe elbise mi giydirecektin, yoksa kırmızı mı?...
  2. Seni Seviyorumun tek muhatabısın sen

Seni Seviyorumun tek muhatabısın sen

Biliyorsun, yüreğimde kanayan bir sevdasın sen. Yıllarca aşktan, sevgiden habersiz yaşadıktan sonra Karşıma en ummadığım anda çıkıverensin. Ömrümün miladısın sen. Zaten, hep senden sonraya dayanır Hasrete dair tüm sitemlerimin temeli. Bence sen aşkın ta kendisisin: Uykusuz geçen gecelerimin, Her şarkıda bir hüzün vapuruna binip Engin denizlere açılan benliğimin, Sensizlikte gökyüzüne...
  3. Can,im seni seviyorum..

Can,im seni seviyorum..

Seni seviyorum adam gibi adam oldugun icin, seni sevmeyi seviyorum yasamama umut oldugun icin, Senle kavga etmesini seviyorum barisma anini iple cektigim icin, Mutlu olmaya sebep aramiyorum sen varsinya benim icin...

Sayfayı Paylaş