Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

"Seni Seviyorum" Diyemeyen Koca:))

Konu, 'Karikatürler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik karikatürler, en komik karikatürler, kadınlarla ilgili komik karikatürler
    Sevgili melekler, herhalde pek çoğumuzun şikayetidir, kocalardan duymak isteyip de duyamadıklarımız. İşte alttaki karikatürde de bu en güzel şekilde anlatılmış, ben çok güldüm, siz de bir bakın bakalım :puha:

< Konu Resmi..>

NUTA ve ÖzGüL bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    193
    öküz hahaha

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Ondan öncesi de dokuz hahaha

ÖzGüL bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    193
    adamlar ne yapsa yaranamıyo anacım kadın milletine hahaha

"Seni Seviyorum" Diyemeyen Koca:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni seviyorum katremmm

seni seviyorum katremmm

kız hakikaten çok kıskançsın seninde yerin başka bende canım arkadaşım biz senle aynı kaderi paylaşıyoruz ve asker eşiyiz seni çok seviyorum umarım arkadaşlığımız bir ömür boyu sürer allah bir yastıkta kocatır :piha:kokoş olmayan sade bayannnn:dil:
  2. seni seviyorum diye

seni seviyorum diye

Seni seviyorum diye Gelişine kadar rötar yapmış hayatımı Seninle yaşamaya hazırlanırken Sana uzanan yollarımı kapaman niye? Biliyorum haykırışlarım boşuna Şahin pençesinde asılı serçe gibi Nafile tüm çırpınışlarım Boşuna sesleniyorum duymayacağını bile, bile Seni beklemem nafile Gözlerinde zifir siyah bir perde Alkış tutuyorsun alabildiğine Şamdandaki mum gibi eriyip bitişime Sen kulaklarını...
  3. Seni Seviyordum..

Seni Seviyordum..

Sana uzak kentlerden birinde zamanın bir yerinde seni ve senli günleri anımsattı aksam güneşi... Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsarmı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan, kulağının arkasına düşüşü ve burnun, herkesden başkaydı işte. Güldüğü zaman yukarıya bakardı; Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin...
  4. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...
  5. seni seviyordum

seni seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün zaman yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı Ne...

Sayfayı Paylaş