Etiketler:
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    117
    Ödül Puanları:
    0

Seni Seviyorum Gif'leri

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum gifleri seni seviyorum gif gifler cok gif

Seni Seviyorum Gif'leri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Seni seviyorum"çeşitleri..

"Seni seviyorum"çeşitleri..

Sevgilinizin ağzından duymak istediğiniz sadece iki kelime var fakat o bu kelimeleri söylememekte ısrar ediyor. Onun gün içinde size en az 10 kere ‘Seni Seviyorum’ dediğini ama sizin bunların hiçbirini duymadığınızı söylesek bize inanır mısınız? Nasıl mı söylüyor? Tabi ki yaptığı hareketlerle bunu içinden dile getiriyor. Nasıl hareketlerle...
  2. Deniz - Seni Seviyorum

Deniz - Seni Seviyorum

Seni seviyorum biliyormusun, Seni seviyorum goruyormusun, Gonlumun umudusun, umudumun onurusun... Gunler boyu geceler boyu, senle olsam bir omur boyu! seni istiyorum biliyorum, ben seni seviyorum! Yuregimde sakli kudretimle, hem omurde, hem olumde, Ben seni seviyorum... Sen sevsende sevmesende, gonlume gelmesende... BEN SENI SEVIYORUM!!!
  3. Seni çok seviyorum… "

Seni çok seviyorum… "

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. seni seviyorum...

seni seviyorum...

Ilık sular süzülürken bedenimden gözümden süzülenlerle daha çok ıslandı tenim...Sendin gözlerimden akan...İçim katılmıştı ağlamaktan...Yitirmenin ve yitirilmenin ne olduğunu öğrenmiştim eş zamanlı...Suyun beni o her zaman rahatlatan dost sesi, teskin edici teması da yetmedi gecemin karanlığına bir ayışığı katmaya...Gitmiştin, kendini alıp yanına... Güneşin altın tepsi silueti çok kez düştü...

Sayfayı Paylaş