Senin ait oldugun yer..

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Senin ait oldugun yer..
Günlerden biri gelmisti.. Artik kalbim kendi basina atiyordu sanki kalbimin atislari gün gectikce hizlanacak yere yavaslar gibiydi.. Peki bunun sebebi neydi? Icimde birseymi eksikti? Hastamiydim? Bunalimmi geciriyordum? Bu kalp neden yavaslasin birden bire? Sorularimin yanitlarini icimde arayip duruyorum..

Sorularim cevapsiz kalp atisim yavas atmaya devam ediyordu.. Bir eksikLik vardi biliyordum. Eksik oLan artik onun icimde olmayisimiydi? Cok degil taki bi kac ay öncesine baska carpiyodu yüregim durmasindan korktugum bile olurdu ya simdii... Yerini bile unuttum sahi nerdeydi benim kalbim? nerdeydi seni hisettim yer? Farkettimde Giderken onuda almissin artik hisedemiyorum atisini...

Artik sona yaklasir gibiydim.. Bir baska kalp'mi girdi aramiza analamis degildim.. Bu duygu arkadan vurulmus birine ait gibiydi sanki.. Benim her an aklimda olan "Sen" sanki uzaklasiyordun issiz usulca bu akildan belkide yüregimdende.. Sorularim hala cevapsiz kendi kendime sayiklar gibiydim.. Bu bir kabusmuydu yoksa tatli bir rüyami.. Bana rüya'dan cok kabus gibi geliyordu.. Acaba bütün bu süphelerimin dogruluk payi varmiydi ki..

Süphelerim cevapsiz sorularim kendimi kaybediyorum artik gidisine anlam veremiyorum.. Herseyinle yalanmissin nasilda askinla kör olmusumda gercek SENI görememisim.. Sen coktan baskasininken ben hala sendeyim sorularimla bas basa yapa yalniz.. Sorularimi cikarmak istiyorum artik sana dair bisey kalsin istemiyorum hayatimda Sen ol istemiyorum Canimi yakisin gelsin istemiyorum aklima..

Sorularimin son buldugu sebebinin sen oldugu artik sonunda acikliga kavusmustu.. Ben hayatimi sana adamisken sen megerse benim sana adadigim bu hayati bir baskasiyla paylasiyormussun.. Yazik oldu bunca emegime yazik oldu seninle dolu bu yüregime.. Dolasma bir daha kalbimin cennet bahcesinde.. Senin ait oldugun yer.. Bir baskasinin alevlerle dolu kanli rüyasi..

alinti

Geri