1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Senin annen ne iş yapıyor bakayım:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

senin annen ne iş yapıyor
    Küçük emrah o artık her yerde ve artık o bir reklam yıldızı.:D

< Konu Resmi..>

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Senin annen ne iş yapıyor bakayım:)
    hahahah :D:D:D:D süper olmus canim ya. ellerine saglik

Senin annen ne iş yapıyor bakayım:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 bardak kola 1 satte size neler yapıyor bakın ...!

1 bardak kola 1 satte size neler yapıyor bakın ...!

kola kola, zaraları, nelerdir, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bu konumuzda sizlere bu ay en çok tüketilen içecekler arasında yer edinen cola bakın içtiğinizden 1 saat sonra neler yapıyor öğrenelim.Artık bu maddelerden sonra hemen cola içermisiniz daha doğrusu sık sık cola tüketirmisiniz orasını bilemem ama bakın 1 bardak kola bize neler yapıyor..! 1. İlk 10...
  2. Okan Kurt ne iş yapıyor

Okan Kurt ne iş yapıyor

Okan Kurt Mesleği Okan Kurt ne iş yapar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dün Demet akalın ile evlenen Okan Krt'un ne iş yaptığını merak eden tüm arkadaşlarımıza Okan Kurt'un mesleğine dair kısa bilgi sunuyoruz. Okan Kurt ne iş yaptığı tam olarak bilinmiyor bu konudaki bilgi varlıklı bir ailenin oğlu uzun yıllar İtalya’da, Amerika’da yaşamış mersinli bir iş adamı.
  3. (Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

(Hürrem) Meryem Uzerli Cilt Bakımı İçin Neler Yapıyor ?

meryem uzerli cilt bakımı hürrem sultan Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın başarılı ve güzel oyuncusu Meryem Uzerli duru güzelliğiyle dikkatleri çekiyor melekler :) Biz de bu güzelliğin sırrını merak ettik ve araştırdık. Meğer Meryem Uzerli cilt bakımı için çuha çiçeği maskesinden faydalanıyormuş. Nasıl mı ? İşte tarifi... :) HAZIRLANIŞI: • 2 tutam...
  4. Bu sevimli robot bakın ne işe yarıyor?

Bu sevimli robot bakın ne işe yarıyor?

çay süzgeci modelleri robot çay süzgeci Özellikle cam çay kupaları ile çok şık bir görünüm oluşturacak olan robot çay süzgeci ile bitki çayı ve siyah çay demleyerek keyif sürmeniz mümkün. Çaydnlık çay demlemek yerine oldukça pratiklik kazandıran bu süzgecin şekli de oldukça şirin.
  5. ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz lütfen yazın :(

Merhaba, ben yaklaşık 5 senedir bir şirketin muhasebe departmanında çalışıyorum.İlk 850 ile girmiştim şu ana 1250 alıyorum. Yüküm yıllar içinde çok arttı. Mali müşavir de geliyor tabi ama genel muhasebe bende . Az aldığımı düşünüyorum yalnış mı düşünüyorum.Sizler ne iş yapıyor kaç para alıyorsunuz sorması ayıp :(

Sayfayı Paylaş