1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

senin için yaptım

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: senin için yaptım

Yüregine saglik canim

senin için yaptım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Athena - Sende Yap

Athena - Sende Yap

Athena - Sende Yap mürekkep sıcak ama yazmadım kalbimi kağıda dökmem ki ben hüzün biriktiren anılar hemen şimdi yansın camları kapıları kırdım yaktım aynı şeylerden çok sıkıldım kıtalarda sörf yaptım da öyle rahatladım demin de söylemiştim sana sende yap güzel oluyor demin de söylemiştim sana sana sana güzel oluyor rutin hayat bu en büyük girdap dikkat...
  2. Senden, senin için vaz geçiyorum

Senden, senin için vaz geçiyorum

senden senin için vazgeçiyorum senin için senden vazgeçiyorum vazgeçerim oğlu kalbini veren baba Bir Murat Aslan filmi arkadaşlarım UMUT 2008 yapımı... Seyretmeyen anne yada babaların özellikle babaların seyretmesini tavsiye ediyorum. Başlığı aldığım yer, filmin sonunda oğlunu yaşatmak için ( oğluna ilik nakli gerekiyor ) oğluna söylediği cümleden aldım. Aynen cümle buydu, Senden, senin için...
  3. Sesini seven su içsin

Sesini seven su içsin

suyun önemi, suyun faydaları, suyun özellikleri, suyun yaraları, suyun hayatımızdaki önemi, suyun canlılar için önemi Hayat kaynağı su, ses sağlığımızın da vazgeçilmezi. Prof. Dr. Ferhan Öz, ses sağlığını korumak için saat başı bir bardak su içilmesini öneriyor. Su, ses tellerini nemli tutarak, zarar görmesini önlüyor. Ses tellerinin kuruması, aşınmaya neden olduğu için birçok soruna da...

Sayfayı Paylaş