1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

sensiz bu dünyayı sevmiyorum...sevmiyorum...sevmiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sensiz bu dünyayı sevmiyorum sevmiyorum sensiz bu dünyayı istemiyorum

sensiz bu dünyayı sevmiyorum...sevmiyorum...sevmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyor... Sevmiyor... Filimi

Seviyor... Sevmiyor... Filimi

Dünyada yaygın olarak bilinen adıyla He Loves Me... He Loves Me Not, Türkiye’de Seviyor... Sevmiyor... olarak tanındı. Angelique (Audrey Tautou), güzel sanatlar dalında başarılı bir öğrencidir. Loic (Samuel Le Bihan) adında kendisinden yaşça büyük bir doktora aşık olur. Fakat sevdiği bu adam evlidir ve karısı Rachel (Isabelle Carre) de hamiledir. Angelique’in sevgisi o kadar büyüktür ki,...
  2. Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bir yemek adı yazıyoruz Alttakide seviyorum yada sevmiyorum diye cevap veriyor Kuru fasülye sevmiyorum alttaki Mantı
  3. Çocuğunuz sebze sevmiyor mu?

Çocuğunuz sebze sevmiyor mu?

ocuğunuz sebze yemeyi sevmiyor hatta nefret mi ediyor? İşte size onun bitkisel gıdaları da almasını sağlamanız için bazı öneriler.Bu teknikleri kullanırken dahi siz her gün ona sebze yemeği yedirmeye çalışmaktan vazgeçmeyin. Bir gün mutlaka başaracaksınız! Ona örnek olun. Çocuğunuzun yanında sebze yiyor musunuz?Sizin yediğinizi görmezse o da yemeyecektir. O nedenle önce ona örnek olun ve...

Sayfayı Paylaş