1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sensizliğe dayanamıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sensizliğe dayanamıyorum dayanamıyorum sensizliğe nickleri dayanamam nickleri

sensizliğe dayanamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Dayanamıyorum

Mustafa Yıldızdoğan - Dayanamıyorum

Senden ayri yasamak bana ölüm bana zulüm, Senden ayri yasamak bana ölüm bana zulüm, Gitme gülüm uzaklara bensiz habersiz, Gitme gülüm uzaklara bensiz habersiz, Dayanamiyorum, dayanamiyorum, dayanamıyorum,... Yürek sende gidiyor aklim sende fikrim sende Yürek sende gidiyor aklim sende fikrim sende Sende beni koyup gitme gitme ellere Sende beni koyup gitme gitme ellere...
  3. Ebru Gündeş - Dayanamıyorum

Ebru Gündeş - Dayanamıyorum

Sana giden yollarda Günlerdir koşuyorum Belki kavuşurum diye Katlanıyorum Bir adımda sen at Ne olur, ne olur yalvarıyorum Bu sevdanın tüm yükünü Ben taşıyorum Acısını, kederini ben çekiyorum Birazını al üstümden al ne olur Ne olur, ne olur dayanamıyorum Seni sevdiğimi yıllardır söylüyorum Ne yanıt vereceksin hiç bilmiyorum Kötü ise söyleme ah sus Ne olur, ne olur korkuyorum Karşılıksız bu...
  4. ...Sensizlik...

...Sensizlik...

Bir garip hüzün çöker insana El ayak çekilince Tek başına kalırsın dünyada Etraf sessizleşince İnan bu ev alışamadı Hiçbir zaman sensizliğe Şimdi sensizlik oturuyor Kalkıp gittiğin yerde Yalnızlığa elbet alışır bedenim Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim Sensizlik benim canımı acıtan Bir derin korku düşer ruhuma Duvarlar...
  5. Dayanamıyorum SusmaLara..!

Dayanamıyorum SusmaLara..!

Pencerelerimde kara bulutlarım dolaşıyor, Ne yapsam ne etsem güneş göremiyor gözlerim...Sanki yıkılıyor odamın duvarları üzerime üzerime , Korkuyorum! Bağıra bağıra ağlamak istiyorum İstiyorum ama yapamıyorum, Yastıga sarılıp avazım çıktıgı kadar aşkımı anlatmak istiyorum sana, aşkımın yanı sıra acılarımı... Anla! Bilmeni istiyorum artık, Sustum önceleri, Hep sustum... Sonra kalbim bak...

Sayfayı Paylaş