1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    süper ya...................

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
Sepet Şeklinde Bina Olurmu Demeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç Balık tada kene olurmu demeyin!...

Hiç Balık tada kene olurmu demeyin!...

kene deniz kenesi balıklarda kene Hiç Balık tada kene olurmu demeyin!... Bu parazit balıklarda yaygın olarak bulunan bir parazit türüdür..yaygın olarak 2 türü bulunur.. Birinci türü ağız solungaç bölgesine yerleşirken ikinci türü balığın vücüduna dışarıdan yapışır.. Bu şekilde balığın kanını emerek beslenir,balığın büyümesini yavaşlatarak hastalıklara sebep olabilir.. Üretimde ekonomik olarak...
  2. Köpek Balığının Faydasıda olurmu demeyin Oluyormuş

Köpek Balığının Faydasıda olurmu demeyin Oluyormuş

Köpek Balığı Karaciğer Yağı; derin ve soğuk denizlerde yaşayan köpek balıklarının karaciğerlerinden süzülerek elde edilmiştir.Bir köpek balığının karaciğeri, onun vücut ağırlığının yaklaşık %25 'ini oluşturur.Köpek balıkları 400 milyon yıldır hiçbir değişiklik geçirmemiş olup, yorulmazlar, devamlı hareket halindedirler, uyumazlar, hastalanmazlar, en önemlisi doğada bilinen tek kansere...
  3. Piknik Sepeti Şeklinde Bina

Piknik Sepeti Şeklinde Bina

piknik sepeti Daha neler görücez valla:D
  4. Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

Balığında paylaçosu olurmu demeyin... oluyomuş :)

palyaço balığı Çok dikkatimi çekti dün bir belgesel izledim ve sizlerle paylaşmak istedim..nekadar fazla deişik tür ve özellikleri varmış ya şaştım kaldım hem belirli içgüdüleri var hemde erkek doğuyu dişiye dönüşüyo şaştım kaldım hiç bir canlının cesaret edemediği bir zehirli resiflerde yaşıyor.. En belirgin özelliği ise tehlike esnasında birbirleriyle kentlenip karşısındaki tehdide karşı...

Sayfayı Paylaş