1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Kafa Karıştırıyor !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç haberleri serdar ortaçın sevgilisi

Her fırsatta birbirinden güzel kızlarla eğlenen ve görüntülenen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç seviglisinin olmadığını üstüne bastırarak söylerken , geçtiğimiz günlerde yine bir güzelle fotoğraflanmış melekler :)

< Konu Resmi..>

Adının Katie olduğu öğrenilen sarışınla Reina’da eğlenen şarkıcı, çıkışta “Yanımdaki sevgilim değil. Hayatımda özel birisi yok” açıklamasını yaptı.

2. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Serdar Ortaç'ı bu karelerde görünce nedense şaşırmaz oldum :D artık ciddi anlamda birisini bulsa de evlense keşke ünlü camiasından sevdiğim bir kişi :)

Serdar Ortaç Kafa Karıştırıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Bıçak

Serdar Ortaç - Bıçak

Bitirin bu dertli geceyi Bırakın acım bana kalsın Beni bir tek anlayanım var Yaradanım Günah olmasaydı gelirdim Senin olmaya söz verirdim Belki bir sabah başucunda demlenirdim Ne yazık ki hayat haram oldu Gülemem artık yüzüm soldu Senin aşkının mahkumuyum,günahkarım Belki cehennemde yanarım Seni bir kez anlayamadım pişmanım Sen aşkı öylece biter mi sandın O aşkın öyle büyük ki bitmez Kalbimde...
  2. Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik cevap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken Aradın mı kabul...
  3. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  4. Serdar Ortaç MS Hastası!

Serdar Ortaç MS Hastası!

Geçen yıl gut ve huzursuz bacak sendromu rahatsızlıklarına yakalandığını açıklayan Serdar Ortaç'ın rahatsızlığının, Multipl skleroz (MS) başlangıcı olduğu ortaya çıktı. Ayaklarındaki ağrılar şiddetini artırınca sanatçı, sinir sistemini etkileyen hastalığı yenmek için Türkiye'deki tedavisini bırakıp Almanya'ya gitti. Ayaklarında görsel anlamda bir şişkinlik ya da doku bozukluğu olmadığı...
  5. Serdar Ortaç MS Hastası!

Serdar Ortaç MS Hastası!

serdar ortaç, serdar ortaçın hastalığı, serdar ortaç haberleri Sevgili melekler, bir süredir hastalığı merak edilen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın tahlil sonuçları dün belli oldu. Serdar Ortaç MS hastası! Serdar Ortaç’ın MS tanısı almasından sonra bir açıklama yapan Acıbadem Maslak Hastanesi Nöroloji uzmanı Prof. Dr. Ayşe Sağduyu Kocaman, Multipl Skleroz (MS) ile ilgili basında yer alan...

Sayfayı Paylaş