1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Umurumda Değil

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kırıldı sabır taşım Ermeden muradıma
    Çok zamandır hasretim yokluğuna
    Allahım hiç şansım yok
    İsyanım ayrılığa
    Mahkum ettin kalbimi yalnızlığa

Ahh beklemek çok zor
    Sen misin vicdansız

Gelde bana sor İstiyorsan vur vur vur
    Gel şu kalbime vur vur vur
    Elverirse gururun bir kez daha vur

Bu akşam hüzünleri evde bıraktım
    Kör kütük sarhoş oldum
    Elimde değil
    Seni kucakladığım yerde bıraktım
    Ağzınla kuş tutsan
    Umurumda değil

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Murat Yeter

Serdar Ortaç - Umurumda Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil

Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil

Aynada bakıp yüzüme, kendime isyan ederim, Bu akşam hüzünlerime, seni de katar giderim. Nedense her şey yalan, bu aşkta sende kalan, Nedense her gönülde, vicdan aradım vicdan. Kurtulup gider gibi, bütün çilelerimden, Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden. İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı. İsmi lazım değil, o bir vefasız çıktı. İsmi lazım değil, döküldü gözyaşlarımdan, Yerden yere...
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç hiç çapkın değildir

Serdar Ortaç hiç çapkın değildir

Hıı haklısın Ebru Gündeşim, Serdar arkadaşın çapkınlık yapacaktı bunuda sana söyleyecekti. Tamam koruyorsun ama bırak belki adam çapkın olmak istiyor. Ben bağzı tvlerde canlı yayınlanan klipte mankenin poposuna ne yaptığını gören kişi olarak çapkın değil azgın diyorum :D 'ARKADAŞIM ÇAPKIN DEĞİL!' ÖNCEKİ GÜN ANTALYA'DA SAHNEYE ÇIKAN EBRU GÜNDEŞ, 2.5 SAAT BOYUNCA TATİLCİLERE UNUTULMAZ ANLAR...
  4. Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

serdar ortaç evleniyor serdar ortaç evleniyor mu Serdar ortaç evleniyor mu, serdar ortaç ve asta, asta kimdir, astanın annesi, annesi kimdir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç sonunda evleniyor mu acaba. Uzun zamandır bekar olan şarkıcı sevgilisi Asta'nın annesi ile tanışmış ve oturup sohbet ediyorlarmış melekler. Bugüne kadar nikah masasından uzak duran...
  5. Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

serdar ortaç, sevgilisi, asta, ayrılığı ayrılık sonrası, aşkı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İki yıl süren birlikteliklerinde, yüzük bile taktığı Asta'yı hala unutamadığını söyleyen Serdar Ortaç'ın haberini aktarıyoruz şimdi sizlere Melek'lerim. Önceki akşam Sunset adlı restoranda yabancı bir güzelle akşam yemeği yiyen Serdar Ortaç, çıkışta soruları yanıtladı. Yanındakinin...

Sayfayı Paylaş