Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Serdar Ortaç'a Twitter'da Tepki!

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  serdar ortaç 2011, twitterdan tepki, the wall şarkısını söyledi, yerden yere vurdular, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
  < Konu Resmi..>


  Sevgili melekler,
  Serdar Ortaç son konserinde Yaz Günü adlı parçasının arasında,dünyaca ünlü grup Pink Floyd'un The Wall adlı parçasını söyleyince twitterda eleştiri oklarına hedef oldu.

  Serdar Ortaç'ın 04 Haziran'da İstanbul Küçük Çiftlik Parkı'nda verdiği konserde "Yaz günü" adlı parçasının arasında Pink Floyd'un "The Wall" albümünden "Another Brick In The Wall" adlı parçanın nakaratını söylemesi başta sosyal medya olmak üzere internette pek çok tepkiyi beraberinde getirdi.


  Özellikle Twitter'da Serdar Ortaç'ı yerden yere vurdular!
  İşte yorumlar:

  serkmutlu Serdar Ortaç'ın Another Brick In The Wall yorumunu dinleyen Roger Waters evinde ölü bulundu.

  ceriLevis flas!!! - s.ortaç nedeniyle gerilen turkiye-ingiltere iliskilerinde ipler kopma noktasina geldi; mr and mrs brown londra'ya geri cagrildi!

  alitez Serdar Ortaç'a kızan Pink Floyd, biz de Karabiberim'i söyleyeceğiz dedi.

  katkaya Serdar Ortaç'ın "Another Brick in the Wall" yorumunun gerçekliğine dinleyene kadar inanmak istemedim. Dinledim, tükendim!

  leventtulek Nihat Doğan NBA fanı, Serdar Ortaç Pink Floyd söylüyor, sırada ne var?... Ankaralı Turgut Peter Gabriel'le düet mi yapacak?

  fatihvural Serdar Ortaç'ın 'Brick In The Wall' yorumuna, Youtube'dan bir yorum: "Sosyologların elinden bi şey gelmez, zoolojinin konusudur."

  gomalak #benisecerseniz türkiye popuna pink floyd yasağı koycam

  elifkey ya pink floyd serdar ortaç'tan bişiler söyleseydi, buna da şükür

  sinisan Serdar Ortaç Pink Floyd, Demet Akalın The Doors, Hande Yener Rolling Stones, Gülşen The Beatles söylerse bu sefer gerçekten giderim buralardan.

  biracayipmadam We don't need no Serdar Ortaç.

  PuCCaa Serdar Ortaç, her yaz genç kızların ayrılık acılarına ilaç oluyorsun canımsın... "Heyy tiçirrr, buralara yaz günü kar yağıyor akıllı ol!!!"

  cemsinacetin serdar ortaç'tan another brick in the wall cover'ı. kabustu gerçek oldu.

  beguilingly Kendime gelmem yılları alabilir

  zebellah gerçekmiş, ben geyik sanıyordum. serdar ortaç cidden another brick in the wall yorumlamış. şappi şappi leave us kids alone, şapppiii.

  bulentburgac serdar ortaç'ın another brick in the wall'u cover yapmasından sonra ingiliz vizesi alımının türklere daha da zorlaştırılması bekleniyor.

  handekuday Serdar Ortaç çoklu cover denemesi: Buralara buralara...Daktır daktır kapı açık, arkanı dön ve liv dı kılasrum.

  Ve işte Serdar Ortaç;
  Ve orjinali;
   
  VİŞNE bunu beğendi.
Serdar Ortaç'a Twitter'da Tepki! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. tepki çeşitleri!

  tepki çeşitleri!

  Klasik Tepki: 'Sıraya geç kardeşim.' Neoklasik Tepki: 'Şeker kardeşim sıraya geçiver.' Realist Tepki: 'Sıra var.' Sürrealist Tepki: 'Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?' Romantik Tepki: 'Beyefendi galiba sırayı görmediniz.' Naturalist Tepki: 'Sırana geç!' Modern Tepki: 'Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa'da...'...
 2. Serdar Ortaç'a MS Teşhisi

  Serdar Ortaç'a MS Teşhisi

  Serdar Ortaç'ın rahatsızlığının, MS başlangıcı olduğu ortaya çıktı. Geçen yıl gut ve huzursuz bacak sendromu rahatsızlıklarına yakalandığını açıklayan Serdar Ortaç'ın rahatsızlığının, MS başlangıcı olduğu ortaya çıktı. Ortaç'ın ayaklarındaki ağrılar şiddetini artırınca sanatçı, Türkiye'deki tedavisini bırakıp Almanya'ya gitti. Ayaklarında görsel anlamda bir şişkinlik ya da doku...
 3. Tepkiler :)

  Tepkiler :)

  KLASİK TEPKİ: Sıraya geç kardeşim NEOKLASİK TEPKİ: Şeker kardeşim sıraya geçiver REALİST TEPKİ: Sıra var SURREALİST TEPKİ: Sallandıracaksın bunlardan ikisini kızılay da bak bir daha yapabiliyorlar mı? ROMANTİK TEPKİ: Beyefendi galiba sırayı görmediniz NATURALİST TEPKİ: Sırana geç MODERN TEPKİ: Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da POST-MODERN: Sırana geç lan ayı!...
 4. Muhteşem Yüzyılla İlgili Twitter'dan Seçmeler

  Muhteşem Yüzyılla İlgili Twitter'dan Seçmeler

  muhteşem yüzyıl, twitter geyikleri, yorumlar, hürrem ve kanuni, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl tüm heyecanıyla izlenedursun,sosyal paylaşım sitelerinde ki geyik muhabbetleri gırla gidiyor.Şimdi twitterda yayınlanan son seçme esprileri yayınlıyoruz.. Yavuz Seçkin Sultanim surekli pirlantadan broş ,kolye,kulce takiyonuz...
 5. Twitter'dan Müzik Uygulaması Geliyor!

  Twitter'dan Müzik Uygulaması Geliyor!

  Bu konu; Twitter'dan Müzik Uygulaması Geliyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sosyal paylaşım platformu twitter müzik dinlemek ve müzik paylaşımı yapabilmek için çalışmalar yapıyor. Dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olan Twitter bu uygulamasıyla kullanıcılarını mutlu edeceğe benziyor.. Dünyanın en büyük mikrobloğu olan Twitter’ın, Apple cihazlarında kullanılmak...

Sayfayı Paylaş