1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Sergen Yalçın'dan'' Çıkacagım İlk Kızla Evleneceğim''

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

sergen yalçın, haberleri, hakkında, evlenmek istiyor, neden evlenmek istiyor hakkında yazımız burada hanımlar

Meleklerim artık sergen de evlenbmek istiyor bakın haberimize..

"Çıkacağım ilk kızla evleneceğim"

< Konu Resmi..>

Sergen Yalçın: "İki uzun ilişki yaşadım. Bir kez evlilikten döndüm. O şansı bulamadım. Artık beraber olduğum ilk kızla evleneceğim. Sergen
    Yalçın, Habertürk'ten Helin Avşar'a konuştu:

- İki uzun ilişki yaşadım. Bir kez evlilikten döndüm. O şansı bulamadım. Artık beraber olduğum ilk kızla evleneceğim.

- Birisi yok ama düşünüyorum. Daha doğrusu düşünmeye başladım. Aday yok ama...

- Kimi görseler yanında sevgili diye yazıyorlar. İnsanlara bir şey anlatamazsın. Mesela geçen gün bir arkadaşımın hanımıyla oturuyorduk. Çekip 'sevgilisiyle oturuyor' diye yazmışlar. bu da tabii insanların seni yanlış tanımasına neden oluyor.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    sergen fanları onu hemen bulsun belki evlenirler :D hahah

Sergen Yalçın'dan'' Çıkacagım İlk Kızla Evleneceğim'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenecek Kızlarla İlgili Batıl İnanışlar...

Evlenecek Kızlarla İlgili Batıl İnanışlar...

Evlenecek Kızlarla İlgili Batıl İnanışlar · Gelin ayakkabılarının altına ya da gelinliğin eteğine ismini yazmak... · Kına gecesinde çıkarılan duvağı, kısmeti kapalı olduğuna inanılan kızın başına takmak... · Pazartesi günü, oğlan evinin kızlarının, kız evinde genç gelinin saçından "darısı başıma" diyerek bir tutam saç kesmek... · Gelin evden giderken, arkada kalan evlenmemiş...
  2. babasından evlenecek olan kızına nasihat

babasından evlenecek olan kızına nasihat

Sevgili kızım; Önce, dertdaş olup dertlerinden arındırarak güçlendirecek boynu dik, alnı açık edecek, sade zihin ile kendinden emin bir şekilde yaşamasını sağlayacaksın. Senin yanında dertlerini, kederlerini unutacaktır. Hep güler yüzle karşılayacak, kendisinin gönül eğitimine katkıda bulunduğun erkeğine gene sonsuz bir saygı duyarak, değerini hiç hafife almayacaksın. Sevgili kızım; Bizim...
  3. Evlenecek kızlar haydi buraya

Evlenecek kızlar haydi buraya

Evlenecek kızlar gelinlik herkesin hayali de peki son çıkan gelinliklerden haberiniz var mı :) Hangisi güzel hangisi size uygun biliyor musunuz ? İşte biz, meleklermekani.com olarak sizlere gündemi belirleyen harika ötesi gelinlikleri galeri şekline getirdik kızlar. Bunlar arasından dilediğiniz modeli seçin beğenin parası bizden :D:D Tüm gelinliklere portal sayfamızdan ulaşmanız...
  4. Evlenecek kızın istekleri ve o kızın resmi

Evlenecek kızın istekleri ve o kızın resmi

Genç bir kıza ''evleneceğin kişiden ne istersin yada nasıl biri olsun istersin'' diye sorulduğunda.Söyler işte şöyle böyle diye:DAma bu kızımız hiç birşey istemiyor:DBuyrun okuyunuz:D Çok şey istemem, boyu 1.80 olsun. Fazla zengin olmasın umrumda değil, Yetir ki 50-60 milyarı olsun. Mesleğe etikete hiç önem vermem, İster mühendis, ister doktor olsun. Düğünümde fazla görkem istemem,...
  5. Evlenecek kızlarla ilgili batıl inançlar

Evlenecek kızlarla ilgili batıl inançlar

gebelikle ilgili batıl inançlar merdiven altında yürümek sağlıkla ilgili batıl inançlar Batıl inançlar arasında merdiven altında yürümek, ayna kırmak ve siyah kedi en bilinenleri. İnsanların çoğu iyi ya da kötü şans belirtilerine göre hareket ederek, kötü şansla karşılaşmamak için tedbirli davranmaya çalışıyor.:) Eskiden bir genç kızın evlenebilmesinin kısmetinin açıklığıyla ilgili olduğuna...

Sayfayı Paylaş