Sevdiğine Sarılmak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyuna sarılmak

Boyuna sarılmak

Bakınız; Sarılmak.Rüyada birisinin boynuna sarilma, uzun ömre isaret eder. Bir kimse rüyada bir ölünün boynuna sanisa ve israr ederek, ondan aynlmazsa, o kimse ölür. Rüyada tanidigi birisiyle kucaklassa, o kimse o insanla çok oturup kalkar. Rüyada düsmaniyla kucaklastigini gören kimse, düsmaniyla barisir ve düsmanliktan ortadan kalkar. Bazi tabirciler rüyada kucaklasmak, güzel konusmaya ve...
  2. Hiç sevdiğiniz insanlar için sürprizler yaptınız mı?

Hiç sevdiğiniz insanlar için sürprizler yaptınız mı?

değişik sürprizler değişik süprizler Bugüne kadar sevdiğiniz insanlar için sürpriz organizasyonlar (doğum günü partisi, beklenmedik sevindirici organizasyonlar) yaptınız mı? Yapmayı sever misiniz?
  3. sevdiğim

sevdiğim

SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...
  4. Suden Cennette En Sevdiği Ağacın Adı mıdır ?

Suden Cennette En Sevdiği Ağacın Adı mıdır ?

suden ne demek suden anlamı Cennette Peygamber Efendimizin Çok Sevdiği Ağacın İsmi Sevgili melekler, bildiğiniz gibi çocuklarımıza isim vermek çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konu. Bazılarımız seçeceği ismin mutlaka Kur'an'da geçmesini istiyor ve Kur'an'da geçen kulağa hoş gelen herhangi bir kelimeyi kutsal sayıp çocuğuna koyarak yanlış yapıyor. Zira Kur'an'da şeytanın da adı...

Sayfayı Paylaş