1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Sevdiklerinizi unutmayın..

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Sevdiklerinizi unutmayın... < Konu Resmi..>
  En içten sevgilerle gönderilmiş kartlar daima sevdiklerinizin gönlünü alır. Bir de bu kartı kendiniz hazırlarsanız değer verdiğiniz insanı sevindirmiş hem de ona küçük bir armağan sunmuş olursunuz! Her evde bulunan basit malzemelerle siz de marifetlerinizi gösterebilirsiniz.

  Yünlü tebrikler: Renkli kartonlardan bir kart kesin ve katlayın. Üzerine isteğinize bağlı olarak kurşun veya tükenmez kalemle yıldız, çam ağacı gibi şekiller çizin. Çizgilerin üzerine yapıştırıcı sürüp yünü yapıştırın. Dilerseniz şeklin etrafına da bir çerçeve oluşturabilirsiniz. Bunun için şeklin etrafına dilediğiniz biçimde çizgiler çekin ve yünü üzerine yapıştırın.

  Düğmeli süslemeler: Yeşil kadifenin üzerine bir çam ağacı çizin. Çamı zikzak kesen bir makasla kesin. Çam ağacının üzerine minik düğmeler dikin. Düğmeleri kırmızı kalın bir iplikle birleştirin. Kartondan bir kart kesin ve katlayın. Çam ağacını kartın üzerine yapıştırın. Ağacı yapıştırmak için stick şeklindeki yapıştırıcıları tercih etmeniz de yarar var.

  Neşeli kar taneleri: Renkli bir kartondan bir kart kesip katlayın. Bir kurşun kalemle kartın üzerine kar taneleri çizin. Gümüş renkli yağlı ve çok ince uçlu bir fırça ile çizdiğiniz kar tanesini boyayın. Kar tanesini oluşturmak için gümüş renkli kalın bir kalem de kullanabilirsiniz.


  Kristal kadar berrak: Kalın kartondan bir kart kesip katlayın. Daha ince bir kartonun üzerine bir kar tanesi resmi çizip makasla şablon olarak kesin. Şablonu kartın üzerine koyup içini pastel boya ile boyayın. Dilerseniz başka motiflerin şablonunu da kesip kullanabilirsiniz.
  Parlayan yıldızlar: İnce metal bir plakadan bir yıldız kesip çıkarın. Yıldızın arka yüzeyine süslemeleri çizin. Yıldızı dileklerinizin yazılı olduğu kağıtla birlikte oluklu kartondan kestiğiniz davetiyenin üzerine yapıştırın.


   
Sevdiklerinizi unutmayın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Unutmayın..

  Unutmayın..

  İnternette dolaşırken bu güzel yazı ile karşılaştım... Ve sizlerle paylaşmak istedim.. Okurken ne kadar da güzel bir yazı dedim... okudum okudum ve en son cümleyi okuduğumda anladım ki öğreneceğim daha çok şey var... Umarım sizlerde benim gibi beğenirsiniz.... Çocuklarınızı iyi yetiştirin. Doğruları söyletin Canı istemediği içiVazoyu kim kırdı dediğinizde ben kırdım diyebilsin....
 2. Unutmayın Beni....

  Unutmayın Beni....

  benm en güzel ve unutulmıyacak bir gün arkadaşlar bide kocamn yazdım :laugh: ocak 1 yani yılbaşı gecesi doğmuşum:h015: unutulumamak dileğiyle :cheer2::cheer2:yupisyupis:dp193::dp193::thanks::thanks:
 3. beyninizi unutmayın

  beyninizi unutmayın

  :d045:Beyninizi Beslemek için Reçeteler &nbsp Zihinsel fonksiyonlarınızı gerçekleştirmek ve geliştirmek için düzenli beslenme gereklidir. Genellikle kalp için yararlı olan yiyeceklerin beyin içinde faydalı olduğu kabul edilmektedir. Çünkü optimal sonucu sağlayabilmek için her iki organ içinde oksijen akışının sağlanması gerekmektedir. Bu nedenle kalp rahatsızlıkları ve zihinsel...
 4. sevdiğim

  sevdiğim

  SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...
 5. Fişi çekmeyi unutmayın

  Fişi çekmeyi unutmayın

  Elektrik faturalarından şikayetçiyseniz, elektronik cihazları boşta bırakma huyundan vazgeçmeniz gerekiyor. Peki, durdukları halde en çok hangi cihazlar yakıyor? İşi bitince kullandığı her elektronik cihazın fişini çekenlerin titizlikleriyle bugüne kadar alay ettiyseniz, sıkı bir özür dilemenin vaktidir. Yürütülen araştırmalar, cihazlarınızı bekleme konumuna almanın, aslında o kadar da ucuz...

Sayfayı Paylaş