Sevdiklerinle Mutlu ve Sağlıklı Yıllar Titan Abla

Mawim güzel kardeşim, dostum, arkadaşım, seni geç tanımamın verdiği üzüntüyü şimdi sana en yakınlardan biri olarak hızla hafifletiyorum. İyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım diyorum. Bundan sonra ki güzel günlerde hep beraber olmayı ve hayatımdan çıkmamanı diliyorum. Zarif sözlerin için çok çok çok teşekkür ediyorum. Allah o temiz ve sağlam kalbine göre ne dileğin varsa versin inş..

ayyyyyyyyyyyy titanımmm cnm benim iyiki doğdun cnm.allah sana ve ailene sağlık mutluluk versinn yeni yaşın sana istediğin tüm güzellikleri getirsin.

ayyyyyyyyyyyy titanımmm cnm benim iyiki doğdun cnm.allah sana ve ailene sağlık mutluluk versinn yeni yaşın sana istediğin tüm güzellikleri getirsin.

Tatlı lavi, şirinlik muskası Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, aynı dilekleri ben de senin için diliyorum Rabbimden Allah gönlündeki dilekleri tez vakitte hayırlısıyla yerine getirir inşaallah

sağol canım ablam kendindeki güzellikleri bana sölüyosun cnm benimm...öpüyorum seni....hayırlı duaların içinde aminnnnnn...

Titan'ım..
Ailen ve bizlerle nice nice mutlu senelerin geçsin İnşallah.
Yeni yaşın sana sağlık,huzur,mutluluk, başarı ve güzel kalbındeki dileklerini getirsin
İyi ki doğğddduuunnn
:kutlama:

Titan'ım..
Ailen ve bizlerle nice nice mutlu senelerin geçsin İnşallah.
Yeni yaşın sana sağlık,huzur,mutluluk, başarı ve güzel kalbındeki dileklerini getirsin
İyi ki doğğddduuunnn
:kutlama:

Encey 'im..Komşum...
Güzel dileklerinle beni çok mutlu ettin benim ince ruhlu kardeşim
Nice güzel günlerde hep beraber oluruz inşaallah, sağol varol

Titanım Adminim konuyu çok geç gördüm ama yinede doğum gününü kutlamak istedim Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu yaşların olsun inşallah

Titanım Adminim konuyu çok geç gördüm ama yinede doğum gününü kutlamak istedim Doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte nice mutlu yaşların olsun inşallah

Pasimmm canım adminim nerelerdesin ? Çok teşekkür ediyorum ve yokluğuınu hissediyorum, arada sırada bizi mahrum etmesen seninle olmaktan çok iyi olacak