sevenler için en güzel sevgi nickleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
sevenler için en güzel sevgi nickleri
güzel sevgi nickleri en güzel sevgi nickleri en sevgili sevenler için nickler ölümüne sevenler için nickler
Gülmek için mutlu olmayı bekleme,belki mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın aglayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır.

Aglayışım terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğinide alıp gittin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbini güzelliği gibi geçsin.Sevenlerin için iyiki varsın.

Maviliğin gökyüzüne sığmayan sonsuzluğunda ve herkes uykudayken güneşin doğuşunu seyretmek gibi bir şey;sevdiğine sevildiğin için dua etmek.

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaslarin yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben çünkü birtek istediğim sensin.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

İçimde bir SEVGİ var ta kalbimde. Anlatılmayacak kadar derinde.Canım desem.sevdiğim, sevgilim, birtanem desem bütün sözler yetersiz. ASKIN icimde tarifsiz.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Cılgınça vursamda dalgaları kıyılara , bir rüzgarım sonucta. İstesemde esemiyorum o kadar uzaklara, ama benim varlığım hep orada senin yanında.

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutluluklari gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

Seni anayasanın 4200 nolu maddesine göre kalbimin en derin köşesine hap ediyorum avukat tutmana gerek yok bitanem, çünkü SENi ÖLÜMÜNE SEViYORUM.

Bir ilk gibi yaşayaçağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle. Sakın ayrılmayalım sevgilim, gitsem bile yadellere...

Dünde,bügünde,yarında yüreğin kadar yanındayım.Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy;Ben hep ordayım...

Bir gün zaman kayar ellerimden tutamazsın sel gibi akan yaşları kurutamazsın. öylesine bendesin ve öylesine sendeyim ki artık unutmak istesende unutamazsın.

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi cınlarsa,bilki biryerlerde özlenmişsindir.

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Başka bir rengi sevmeyen renk ölür. Ben seni seviyorum kalbim gök kuşağı .

İkiden bir çıkınça bir kalırmış..YALAN! Sen gidince ben kalırmıyım sanıyorsun?

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

*кιмιм вєη??? ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α)

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

Geri