1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Sevgi Programı (Harika Okuyun)

  Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor?
  Yetkili: İlk adım olarak KALBİM dosyanızı açmanız gerekiyor. Açtınız mı?

  Müşteri: Evet. Ancak şu anda GEÇMİŞ ACILAR.EXE, DÜŞÜNDÜKÇE.EXE, HASET.EXE ve GÜCENME.EXE isimli programlar da çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGİ yükleyebilir miyim?


  Yetkili: Problem değil.Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak sisteminizden GEÇMİŞ ACILAR.EXE'yi silecektir. Bir süre daha geçici hafızanızda kalabilir ama artık diğer programları etkilemeyecektir. SEVGİ er geç DÜŞÜKGÜVEN.EXE’ yi silerek YÜKSEKGÜVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir. Ancak, siz HASET.EXE ve GÜCENME.EXE’ yi mutlaka kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ'nin yüklenmesine engel olur. Onları kapatabilir misiniz lütfen?


  Müşteri: Tamam, kapattım.SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?
  Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece bir temel program. Üst versiyonlarının yüklenmesi için başka KALP'lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

  Müşteri: Ooooops... Daha şimdiden bir hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

  Yetkili: Mesaj ne diyor?

  Müşteri: HATA 412-PROGRAM İÇ SİSTEMDE ÇALIŞMIYOR. Bu ne demek?

  Yetkili: Endişelenmeyin. Bu sıradan bir problem. SEVGİ programının başka KALPLERDE çalışmaya hazır olduğunu ama henüz sizin KALBİNİZDE çalışmadığını söylüyor. Şu komplike programcılık terimlerinden biri, ama daha sade bir dille "Programın başkalarını SEVEBİLMESİ için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENİZ gerektiği" anlamına gelir.

  Müşteri: Yani ne yapmam gerekiyor?

  Yetkili :"KENDİNİ KABULLENME" isimli dosyanın altındaki KENDİNİ AFFETME.DOC, KENDİNE GÜVENME.TXT, DEĞER BİLME.TXT ve İYİLİK.DOC isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini "KALBİM" klasörüne kopyalayın. Bir de KENDİ KENDİNE KRİTİK.EXE’ yi tüm dosyalardan ve daha sonra da çöp kutunuzdan silerek tamamıyla yok olduğundan emin olun.

  Müşteri: Başardım. Hey ! KALP'im gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME. MPG şu anda monitörümde oynuyor ve SICAKLIK.COM, BARIS.EXE ve MEMNUNİYET.COM KALP'imin içine kopyalanıyor.

  Yetkili: O zaman SEVGİ yüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren her şeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan son bir şey..

  Müşteri: Nedir?

  Yetkili: SEVGİ programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese forward edin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonucunda size tertemiz modüller geri dönecektir.

  alıntı


   
 2. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.136
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113
  Ce: Sevgi Programı (Harika Okuyun)
  çok hoştu ellerine sağlık canım..gerçektende sevgi ücretsizdir..yeterki sevmeyi bilin:D
   
 3. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113
  Ce: Sevgi Programı (Harika Okuyun)
  sevgi üzerine okuduğum en güzel yazılardan biriydi canım emeğine sağlık...
   
 4. *GüMüŞ*

  *GüMüŞ* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Şubat 2008
  Mesajlar:
  3.094
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Sevgi Programı (Harika Okuyun)

  emeğine sağlık bilge harika bir yazıydı.
   
Sevgi Programı (Harika Okuyun) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Okuyun

  Okuyun

  ALİCENAPLIK, ADİL HÜKÜMDAR, KUDRETLİ KİŞİ VE ÇEVRE... Yazan: Okay Gönensin Molla Camî, iki konuda “alicenaplık” olduğunu söylüyor. Birisi şudur: Dostlarında, arkadaşlarında her lahza yüzlerce kusur görsen bile onları affetmelisin. İkincisi de şudur: Hiçbir zaman öyle bir şey yapmamalısın ki, sonunda özür dilemek zorunda kalasın. Alicenaplık, kardeşlerini mazur görmek demektir....
 2. sustur beni anne ... harika bir yazı kesinlikle okuyun

  sustur beni anne ... harika bir yazı kesinlikle okuyun

  İtişip can yakan mutlu olma çabalarımdan sıkıldım Bugün mutsuz kalabilirmiyim anneciğim..! Çocukluğumdaki o kocaman parmaklarına benzemeye başladı parmaklarım Büyüyorum büyüttüğün çocukların gibi sana özeniyorum bende Yüksek sesle ağlamıyorum artık rahatsız olmuyor hiç kimse Giysilerimide kolluyorum, çamur bulaşmıyor üzerlerine Tam istediğin çocuk oldum işte bak Gelip sevmeyecekmisin...
 3. sevgiye yer kalmadı mı?? çok güzel okuyun mutlaka

  sevgiye yer kalmadı mı?? çok güzel okuyun mutlaka

  İnsan ruhu da doğanın bir parçasıdır ve doğa gibi boşluk kabul etmez. İçinde sevgiyi barındıramayan insan nefretle dolar ve insanlıktan uzaklaşır. Nefret etmeden birine kötülük yapamazsınız. Nefret etmeden birini öldüremezsiniz. Nefreti içinde barındırmak isteyen insan önce kendisinden nefret etmek zorundadır. İçinde nefreti yaşatan insan yüreğindeki sevgiyi kovmuştur. Artık onu bulması...
 4. Sevgi? Onu davet etmeye karar verdik. Lütfen buyursun..."harika yaaa..

  Sevgi? Onu davet etmeye karar verdik. Lütfen buyursun..."harika yaaa..

  Alışverişe gitmek üzere evden çıkan bir kadın, kapısının karşısındaki kaldırımda oturan bembeyaz sakallı üç yaşlıyı görünce önce duraksadı, sonra onları, tüm içtenliğiyle evine davet etti; "Burada böyle oturduğunuza göre, üçünüz de kesinlikle acıkmış olmalısınız" dedi. "Lütfen içeri gelin, size yiyecek birşeyler hazırlayayım." Üç yaşlıdan biri, kadına, eşinin evde olup...
 5. Harika bi diyet programı

  Harika bi diyet programı

  Diyet yaparken isinizi kolaylastıracak bir programı sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :) Tanıtımı: Artık yaptığınız diyeti kağıt üzerinde takip etmeye son! Diyet Takip programı tam size göre. Program sayesinde yaptığınız diyetleri kolayca takip edebileceksiniz. Programın kullanışı kolaydır. Kullanıcıyı yoracak şeyler yoktur. Program kurulum gerektirmez. Bu sebeple programı...

Sayfayı Paylaş