Sevgili Hidoşun Dikkatine Teşekkür Butonunu Yiyen Inek Yakalandı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sevgili Hidoşun Dikkatine Teşekkür Butonunu Yiyen Inek Yakalandı
< Konu Resmi..> Aniden kaybolan teşekkür butonunu yiyen inek yakalandı.Hidoşun her gün sorup durduğu teşekkür butonunu yiyen inek rüya adminle çitosun büyük bir öz verisiyle yakalandı inekle yapılan röpötajda neden sitenin butonunu yediniz diye sorulduğunda inek siteniz çok büyük kıskandım kimse teşekkür etsin istemedim yaptığımdan çok pişmanım lütfen beni kavurma yapmayın dedi:D inek yaptığından öyle utanmışki yüzünü ilkelerimizden dolayı kapıyoruz:hhh:

*MeleK*

Yönetici
Cevap: Sevgili Hidoşun Dikkatine Teşekkür Butonunu Yiyen Inek Yakalandı
kızlar cezasını siz kesin:hhh: artık cızbızmı yaparsınız kavurmamı damak zevkinize kalmış:hhh:

*MeleK*

Yönetici
hahaaaa kele paçamı ay ben koptum:hhh: angel artık hidoş sizi sıkıştıramaz:hhh:

:abo:esheflen kınıyorum bu ineki benim gibi üşenipte yazamayanların çok işine yarıyodu o buton çok büyük hata valla cızbız :d015:yapalım öteki ineklere ibret olsun:haha:

*MeleK*

Yönetici
inek yakalandı buton geldi:hhh: ineği kesicez valla sonrada mangalını yapıcaz kelle paça yapıcaz ve tantuni yapacaz :hhh:sen ne istiyorsan onuda yaparız

sevgilim hamilemi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sevgilim için resimli yeniyıl mesajları Sevgilim için resimli yeniyıl mesajları
sevgiliye yeniyıl sözleri, resimli yılbaşı kartları, resimli yeniyıl mesajları, aşkıma yılbaşı mesajları ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Yeni bir yıla girmemize birkaç gün kala şimdiden sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri...
Tüm Resim Konuları 1
Sevgilimi kendimden nasil sogutabilirim Sevgilimi kendimden nasil sogutabilirim
5 yillik iliskim var ve iliskiye grdim ayrilmak istiyorum ama her seferinde dayimlarla tehtit ediyo birkmiyo yakami napmam lazim
Bilmedikleriniz 3
Eski sevgilimi Unuturmuyum? Eski sevgilimi Unuturmuyum?
Dört senelik sevgilimle son zamanlarda aramız iyi değildi 3 ay önce ayrıldım onun isteği üzerine bitirdik bunaldığını istemediğini belki ilerde olur bekle dedi kesin bile değildi o sırada sosyal medya hesaplarını açtı arkadaşları ile daha çok...
Tüm Kadınca Konular 1
Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!! Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!!
bir çocuk var bizim dükkana yemek yemeye geliyorlardı arkadaşlarıyla çocuğu çok beğenmiştim ama ne adını biliyordum nede onu tanıyan birini biliyordum sonra bir gün yine bu çocuk bizim dükkana yemek yemeye geldiğinde yanında benim bi arkadaşım...
Bilmedikleriniz 1
sevgilim hamilemi sevgilim hamilemi
Kiz arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik zevk suyu geldi ama tam anlamında girme olmadı icine bosalmada yok sildik tabi yinede gitmediyse kızlıkta bozulma yok 13 gün gecikme var sizce hamilemidir
Bilmedikleriniz 1