Sevgiliden Özür Dileme Sözleri İsteyenler Buyursunlar :)

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sevgiliden Özür Dileme Sözleri İsteyenler Buyursunlar :)

Sevgiliden Özür Dileme Sözleri

Hayatın her aşamasında bu tür sıkıntılar küslükler dargınlıklar olacaktır. Özellikle birbirine aşık çiftler çok sevdiklerinden dolayı çok fazla kırılırlar. Tüm dünya geçse karşısına bişey olmaz ama sevdiği küçük bir gaf yapsa ya da hareketi ya da sözüyle onu kırsa, bu karşıdakinin dünyasını başına yıkacaktır. Tabiki sözle kırılmış bir kalbi gene güzel bir sözle tamir etmekten daha güzel bir şey yok meleklerim.

Herhangi bir nedenle sevdiğiniz kişinin kalbini kırdıysanız sizlere özür dileme mesajlarını paylaşıyoruz. İster sms ister mesaj olarak sevgilinize göndereceğiniz özür dileme sözlerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Madem kırdık o vakit özür dilemesini en güzel cümlelerle yine biz biliriz öyle değil mi ? :D:D

ozur-dileme-resimleri-ozur-e-kart-sayfasi-ozur-dileme-resimleri.jpg


Af diliyorum, Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin!

Özür diIerim tüm oIanIar için. Gerçekten çok üzgünüm, ne oIur beni son kez af diIiyorum.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni Affet.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Beni affet, hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi.

Özür dilerim seni aramadığım için, özür dilerim sensiz gitmek zorunda olduğum için, özür dilerim seni orada beklettiğim için, yaptığım her yanlış için. Lütfen beni affet.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem. Affeder misin beni?

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki. Onun için? Özür dilerim canım!

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘AF’TIR.

Siz değerli meleklermekani.com kullanıcılarının sevgiliden özür dileme ile ilgili fikirleri sözleri var ise onları da duymak paylaşmak isteriz. Bizlere hemen konunun altından ulaşabilir ve yazabilirsiniz bekliyoruz kızlar.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst