Sevgililer günün de erkeğe nasıl bir hediye alınır?

Uzman SühaN

Administrator
Sevgililer günün de erkeğe nasıl bir hediye alınır?

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE SEÇENEKLERİ ERKEK SEVGİLİLER GÜNÜNDE NE HEDİYE ALINIR ?

Sevgililler günü yaklaşıyor. Erkek sevgilinize Hediye almayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Sevgillinize ne alacağınıza karar veremedinizmi? Sıradan hediyeler vermek istemiyormusunuz ?O zaman makalemizi dikkatlice okuyun ve sevgillinize en özel en güzel hediyeyi seçin..Öncelikle sizlerin hediye konusunda kararsızlık içerisinde olduğunuz şu dönemde öncelikle düşünmeniz gereken ilk adım ilişkinizin seviyesidir. İlişkiniz daha yeni başlamış olabilir. Ya da henüz daha bir ilişkiniz bile yoksa o aşkın en güzel devrelerinden biri olan birbirinden hoşlanma ve konuşma aşamasında olabilirsiniz. Bir de aşkları uzun yıllardan süren, artık birbirini iyice tanımış birbirlerine hayat arkadaşı olmuşçasına süren bir ilişkiniz olabilir.page.jpgÖncelikle içersinde bulunduğunuz ilişki durumunuzu analiz ettikten sonra sıra artık erkek sevgili için hediye arayışlarına başlamaya gelir.sürekli iş ortamında olan bir erkek arkadaşınız var ise erkek arkadaşınızın ismini yazdırabileceğiniz kutulu şık kalem aksesuarları tercih edebilirsiniz.Veya yine erkek arkadaşınızın ismini yazdırabileceğiniz gömlek ve deri cüzdan erkek arkadaşınız için harika bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

Diğer bir yandan sevgiliniz fanatik bir takım düşkünü ise ona tuttuğu takım ile ilgili hediyeler alabilirsiniz.Mesela Galatasaraylı sevgiliniz için lisanslı bir Galatasaray forması,üzerinde GS amblemleri olan kupa bardak veya anahtarlık hediyesi alabilirsiniz. Alacağınız bu hediye ayrıca erkek arkadaşınızın hobilerine olan saygınızı da ona hissettirebilir. Erkek arkadaşınız sigara kullanıyorsa eğer ona alacağınız bir zippo çakmak erkek arkadaşınızı oldukça mutlu edecek ve kullanışlı bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.Tabi bu zippo çakmağı daha da özelleştirmek ve sevgilinizin hediye beğeni oranını daha da artırmak elinizde. Nasıl mı?

Alacağınız zippo çakmağın üzerine erkek arkadaşınızın ismini veya birlikte isimlerinin baş harflerini ve hatta birlikte fotoğrafınızı bile bastırabileceğiniz bir zippo çakmak sizinde bileceğiniz gibi diğer klişe çakmaklara göre oldukça fark yaratır ve erkek arkadaşınızın oldukça hoşuna giden bir hediye olur. Bunun yanı sıra şık ve zariflikten oluşan bir yandan da markalı ve kaliteli giyinmekten hoşlanan erkek arkadaşınıza genellikle giyindiği mağazadan bir ürün alarak onun giyinişiyle bile ilgilendiğinizi ve buna önem gösterdiğinizi hissettirebilirsiniz. Örneğin takım elbise tutkusu olan erkek arkadaşınıza giydiği bedeni öğrenerek Kığılı, Damat vs. erkek arkadaşınızın giyindiği bir markadan olan bir takım elbise hediyesi erkek arkadaşınızı oldukça mutlu eden ve aldığınız hediyeyi zevkle giymesini sağlayabileceğiniz bir sevgililer günü hediyesi olabilir.

Ayrıca alabileceğiniz şık ve deri bir ayakkabı da erkeklerin asla hayır diyemeyeceği özel sevgililer günü hediyelerindendir. Klasik giyimin yanı sıra spor tarzda giyinen erkek arkadaşınıza Mavi den alacağınız bir kot gömlek veya Adidas dan alabileceğiniz bir eşofman takımı harika ve bir o kadarda kullanışlı sevgililer günü hediyelerindendir.


Tüm bu giyim hediyelerinin yanı sıra erkek arkadaşa ne hediye alınır diye hala düşünüyorsanız sevgilinizin hobilerine dikkat etmeniz yeterli. Mesela puzzle veya kendisinin yapabileceği maket ürünleri yapmaktan zevk alan erkek arkadaşınız için bu tarz hediyeler onu çok mutlu edecek ve hobisine olan desteğinizi gösterecektir. Ayrıca kayak,dağcılık gibi sporlarla uğraşan erkek arkadaşınız için ise diğer tüm hediyeleri kafanızdan eleyerek büyük bir zevkle yaptığı hobisine destek olacak bir sevgililer günü hediyesi alabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst