Sevgilim beni terk etti

Catscats

Yeni Üye
Üye
Sevgilim beni terk etti
Kizlar selam Sevgilimle yaklaşık 8 aydır çıkıyoruz herşey iyi güzel giderken ona söylediğim 1 yalan ortaya çıktı. Tam da biz birlikte olduktan sonra bakire olduĞumu öğrendi ve çıldırdı böyle birşeyi nasıl olur da paylaşmaZmışım. Ve en kötüsü söylediğim tek yalan oda değildi.aslında hiç fikir beyan etmedim bunu söylememek de yalan söylemekle arasında fark Yok dedi. Hızlıca giyindi seni eve bırakıyorum hazırlan dedi bana söylemediğin başka birşey varsa hemen söyle bu iş daha kötüye gitmesin sonra dedi kendisinden 2 yaş küçük Olduğumu düşünüyordu fakat yaş farkı 9 :( buna da mecbur kaldım. Neyse araba da o kadar sıkıştırdı ki var dedim yaşım senden küçük dedim direksiyona falan vurdu iyice çıldırdı. Ben inince bir daha sakııın karşıma çıkma dedi senle konuşacak birşeyim Yok dedi.naparım şimdi :(

SEVDALAR

Yeni Üye
Üye
Kizlar selam
Sevgilimle yaklaşık 8 aydır çıkıyoruz herşey iyi güzel giderken ona söylediğim 1 yalan ortaya çıktı.
Tam da biz birlikte olduktan sonra bakire olduĞumu öğrendi ve çıldırdı böyle birşeyi nasıl olur da paylaşmaZmışım. Ve en kötüsü söylediğim tek yalan oda değildi.aslında hiç fikir beyan etmedim bunu söylememek de yalan söylemekle arasında fark Yok dedi. Hızlıca giyindi seni eve bırakıyorum hazırlan dedi bana söylemediğin başka birşey varsa hemen söyle bu iş daha kötüye gitmesin sonra dedi kendisinden 2 yaş küçük Olduğumu düşünüyordu fakat yaş farkı 9 :( buna da mecbur kaldım. Neyse araba da o kadar sıkıştırdı ki var dedim yaşım senden küçük dedim direksiyona falan vurdu iyice çıldırdı. Ben inince bir daha sakııın karşıma çıkma dedi senle konuşacak birşeyim Yok dedi.naparım şimdi :(
Allah yardimcin olsun yapacak birsey yok adam basbaya seninle oynamış canim Seven adam sahip çıkar sen neden birlikte oluyorsun be güzelim kafan basmıyor mu önüne nelerin cikacagini offff

Ülkemizde bekaret büyük tabuyken ilişki anında bakire olduğunuzu öğrenen çılgına dönen bir dallamayıda ilk defa duyuyorum. Sende safmısın nesin adamın derdi başka sen kalmış birllikteliğin bittiğine üzülüyorsun . Sen ilerde bekaretle ilgili karşına çıkacak sorunlara yan ....

Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sevgilimle sürtünmeli ilişkiye girdik gebelik durumu? Sevgilimle sürtünmeli ilişkiye girdik gebelik durumu?
Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık sayılır kız bakire boşalmadım hamile olabilirmi?
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
Sevgilim için resimli yeniyıl mesajları Sevgilim için resimli yeniyıl mesajları
sevgiliye yeniyıl sözleri, resimli yılbaşı kartları, resimli yeniyıl mesajları, aşkıma yılbaşı mesajları ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Yeni bir yıla girmemize birkaç gün kala şimdiden sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri...
Tüm Resim Konuları 1
Sevgilimi kendimden nasil sogutabilirim Sevgilimi kendimden nasil sogutabilirim
5 yillik iliskim var ve iliskiye grdim ayrilmak istiyorum ama her seferinde dayimlarla tehtit ediyo birkmiyo yakami napmam lazim
Bilmedikleriniz 3
Eski sevgilimi Unuturmuyum? Eski sevgilimi Unuturmuyum?
Dört senelik sevgilimle son zamanlarda aramız iyi değildi 3 ay önce ayrıldım onun isteği üzerine bitirdik bunaldığını istemediğini belki ilerde olur bekle dedi kesin bile değildi o sırada sosyal medya hesaplarını açtı arkadaşları ile daha çok...
Tüm Kadınca Konular 1
Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!! Sevgilime karşı nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun!!!
bir çocuk var bizim dükkana yemek yemeye geliyorlardı arkadaşlarıyla çocuğu çok beğenmiştim ama ne adını biliyordum nede onu tanıyan birini biliyordum sonra bir gün yine bu çocuk bizim dükkana yemek yemeye geldiğinde yanında benim bi arkadaşım...
Bilmedikleriniz 1