Sevgilim beni terk etti

Catscats

Yeni Üye
Üye
Sevgilim beni terk etti
Kizlar selam Sevgilimle yaklaşık 8 aydır çıkıyoruz herşey iyi güzel giderken ona söylediğim 1 yalan ortaya çıktı. Tam da biz birlikte olduktan sonra bakire olduĞumu öğrendi ve çıldırdı böyle birşeyi nasıl olur da paylaşmaZmışım. Ve en kötüsü söylediğim tek yalan oda değildi.aslında hiç fikir beyan etmedim bunu söylememek de yalan söylemekle arasında fark Yok dedi. Hızlıca giyindi seni eve bırakıyorum hazırlan dedi bana söylemediğin başka birşey varsa hemen söyle bu iş daha kötüye gitmesin sonra dedi kendisinden 2 yaş küçük Olduğumu düşünüyordu fakat yaş farkı 9 :( buna da mecbur kaldım. Neyse araba da o kadar sıkıştırdı ki var dedim yaşım senden küçük dedim direksiyona falan vurdu iyice çıldırdı. Ben inince bir daha sakııın karşıma çıkma dedi senle konuşacak birşeyim Yok dedi.naparım şimdi :(

SEVDALAR

Yeni Üye
Üye
Kizlar selam
Sevgilimle yaklaşık 8 aydır çıkıyoruz herşey iyi güzel giderken ona söylediğim 1 yalan ortaya çıktı.
Tam da biz birlikte olduktan sonra bakire olduĞumu öğrendi ve çıldırdı böyle birşeyi nasıl olur da paylaşmaZmışım. Ve en kötüsü söylediğim tek yalan oda değildi.aslında hiç fikir beyan etmedim bunu söylememek de yalan söylemekle arasında fark Yok dedi. Hızlıca giyindi seni eve bırakıyorum hazırlan dedi bana söylemediğin başka birşey varsa hemen söyle bu iş daha kötüye gitmesin sonra dedi kendisinden 2 yaş küçük Olduğumu düşünüyordu fakat yaş farkı 9 :( buna da mecbur kaldım. Neyse araba da o kadar sıkıştırdı ki var dedim yaşım senden küçük dedim direksiyona falan vurdu iyice çıldırdı. Ben inince bir daha sakııın karşıma çıkma dedi senle konuşacak birşeyim Yok dedi.naparım şimdi :(
Allah yardimcin olsun yapacak birsey yok adam basbaya seninle oynamış canim Seven adam sahip çıkar sen neden birlikte oluyorsun be güzelim kafan basmıyor mu önüne nelerin cikacagini offff

Ülkemizde bekaret büyük tabuyken ilişki anında bakire olduğunuzu öğrenen çılgına dönen bir dallamayıda ilk defa duyuyorum. Sende safmısın nesin adamın derdi başka sen kalmış birllikteliğin bittiğine üzülüyorsun . Sen ilerde bekaretle ilgili karşına çıkacak sorunlara yan ....

Sevgilim cezaevinde hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sevgilim bana hayırlı mı İstihare namazını yorumlar mısınız Sevgilim bana hayırlı mı İstihare namazını yorumlar mısınız
Arkadaşlar erkek arkadaşımla ayrıldık erkek arkadasimin benim için hayırlı birisi olup olmadigini ogrenmek icin istihare namazı kılmayı düşündüm fakat ben kılamadıgım için kuzenime kılmasi icin rica ettim kıldı namazı ve 1. Gün kuzenim ve ben...
Soru-Cevap 0
Sevgilim korunmasız ilişki sonrası adet olmadı Hamile midir? Sevgilim korunmasız ilişki sonrası adet olmadı Hamile midir?
Hocam merhaba ben kız arkadaşımla ilişkiye girdim 12 13 gün önce herhangi bi boşalma olmadı sadece men olmuş olabilir bugün 2 kere pembemsi kan geldiğini söyledi hafif bi şekilde regl olmasına 10 gün var kanamanın sebebi nedir?
Soru-Cevap 1
Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz  bir  dua var mi Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz bir dua var mi
Sevgili arkadaşlar nişanlımla ayrıldık geri dönmesi için ne okuyabilirim lütfen yardimci olacaklar cevaplasın
Soru-Cevap 1
Sevgilim cezaevinde lütfen bakar mısınız Sevgilim cezaevinde lütfen bakar mısınız
arkadaşlar 3 aydır cezaevinde sevgilim hep mektup yazıyorum ama bana cevap yazmıyor psikoljik olarak kendini kötü hissettiği için mi yazmıyor bilmiyorum arkadaşlari iyi kardeşim bekle diyorlar sabırlı ol diyorlar ama neden sizce
Kadınlar ve Erkekler 0
Sevgilim cezaevinde Sevgilim cezaevinde
Sevgilim cezaevinde 2ayi geçti iyi olduğunu biliyorum ama bana bir şey yazmıyor ben mektup yolluyorum neden böyle yapıyor anlamıyorum orda insannasıl hisseder
Kadınlar ve Erkekler 0