Sevgilim cezaevinde???

Sevgilim cezaevinde???
Nasıl ulaşabilirim bilmiyorum adresi var elimde mektup yolluyorum ama bir türlü haberini alamıyorum ne yapabilirim lütfen böyle bir durum yaşayan varsa yardım edebilir mi

Sevgilim beni terk etti hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sevgilim cezaevinde lütfen bakar mısınız Sevgilim cezaevinde lütfen bakar mısınız
arkadaşlar 3 aydır cezaevinde sevgilim hep mektup yazıyorum ama bana cevap yazmıyor psikoljik olarak kendini kötü hissettiği için mi yazmıyor bilmiyorum arkadaşlari iyi kardeşim bekle diyorlar sabırlı ol diyorlar ama neden sizce
Kadınlar ve Erkekler 0
Sevgilim cezaevinde Sevgilim cezaevinde
Sevgilim cezaevinde 2ayi geçti iyi olduğunu biliyorum ama bana bir şey yazmıyor ben mektup yolluyorum neden böyle yapıyor anlamıyorum orda insannasıl hisseder
Kadınlar ve Erkekler 0
Sevgilim ceza evinde onu çok özlüyorum Sevgilim ceza evinde onu çok özlüyorum
Arkadaşlar sevgilim cezaevinde 3 ay oldu kendimi çok yalnız hissediyorum özlüyorum haber alamıyorum bu acı nasıl geçer
Kadınca 5
Sevgilim hapiste ona kavuşmak için dua istiyorum Sevgilim hapiste ona kavuşmak için dua istiyorum
Arkadaşlar duayaihtiyacım var sevgilim 9aydir hapiste zor dönemler yaşıyorum bildiğiniz kavuşmak için neyi okumaliyim
Kadınlar ve Erkekler 1
Sevgilim beni terk etti Sevgilim beni terk etti
Kizlar selam Sevgilimle yaklaşık 8 aydır çıkıyoruz herşey iyi güzel giderken ona söylediğim 1 yalan ortaya çıktı. Tam da biz birlikte olduktan sonra bakire olduĞumu öğrendi ve çıldırdı böyle birşeyi nasıl olur da paylaşmaZmışım. Ve en kötüsü...
Dert Köşesi 2