Sevgilim cezaevinde???

Sevgilim cezaevinde???
Nasıl ulaşabilirim bilmiyorum adresi var elimde mektup yolluyorum ama bir türlü haberini alamıyorum ne yapabilirim lütfen böyle bir durum yaşayan varsa yardım edebilir mi

Güzel kızım daha önce buna benzer bir çok mesajını okudum. Adam sana yazma demiş sana cevap vermiyor neden bu kadar ısrarcı davranıyorsun ? Adrese gönderdiğin mektup mutlaka eline geçiyordur tercihen sana cevap vermiyor. Ulaşmaya çalışmaktan vazgeç

Sevgilim ceza evinde onu çok özlüyorum hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Sevgilim korunmasız ilişki sonrası adet olmadı Hamile midir? Sevgilim korunmasız ilişki sonrası adet olmadı Hamile midir?
Hocam merhaba ben kız arkadaşımla ilişkiye girdim 12 13 gün önce herhangi bi boşalma olmadı sadece men olmuş olabilir bugün 2 kere pembemsi kan geldiğini söyledi hafif bi şekilde regl olmasına 10 gün var kanamanın sebebi nedir?
Soru-Cevap 1
Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz  bir  dua var mi Sevgili arkadaslar lütfen ciddi ve empatiyle cevaplayalim nisanlimdan ayrildim geri donmesi icin bildiğiniz bir dua var mi
Sevgili arkadaşlar nişanlımla ayrıldık geri dönmesi için ne okuyabilirim lütfen yardimci olacaklar cevaplasın
Soru-Cevap 1
Sevgilim cezaevinde lütfen bakar mısınız Sevgilim cezaevinde lütfen bakar mısınız
arkadaşlar 3 aydır cezaevinde sevgilim hep mektup yazıyorum ama bana cevap yazmıyor psikoljik olarak kendini kötü hissettiği için mi yazmıyor bilmiyorum arkadaşlari iyi kardeşim bekle diyorlar sabırlı ol diyorlar ama neden sizce
Kadınlar ve Erkekler 0
Sevgilim cezaevinde Sevgilim cezaevinde
Sevgilim cezaevinde 2ayi geçti iyi olduğunu biliyorum ama bana bir şey yazmıyor ben mektup yolluyorum neden böyle yapıyor anlamıyorum orda insannasıl hisseder
Kadınlar ve Erkekler 0
Sevgilim ceza evinde onu çok özlüyorum Sevgilim ceza evinde onu çok özlüyorum
Arkadaşlar sevgilim cezaevinde 3 ay oldu kendimi çok yalnız hissediyorum özlüyorum haber alamıyorum bu acı nasıl geçer
Kadınca 5