Sevgilimi kaybetmek ayrılmak istemiyorum Ne yapabilirz?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Sevgilimi kaybetmek ayrılmak istemiyorum Ne yapabilirz?
Merhaba ben 19 yasinda bir kizim ve bir sevgilim var. Onu deliler gibi seviyorum, oda beni. Yalniz bizim tek bir sorunumuz var. Bizim her bulusmamizda, normal sevgililer gibi birsey yapmiyoruz, hani gezmek tozmak filan. Arabayi bir kenara parkediyor ve arka koltuga geçiyoruz sonra opusmeye basliyoruz. Sonrasina zaten devami geliyor ve o yatiyor bende uzerine yatiyorum onun seyini hissediyorum. Cok hosuma gidiyor, surtunuyoruz boylelikle. Goguslerime dokunuyor, çok hosuma gidiyor ve bir kaçkerede bayagi bi ileri gittigimizi anlar oldu. Ben onun seyini yaladim, agzima aldim, ve hatta çektim, çok hosumuza gidiyor. O benim vajinamla oynuyor, parmaklariyla en hassas bolgelerimi geziyor. Cinsel iliskiye girmeyi hiç dusunmuyoruz, onu ilk gecemize sakliyoruz. Bunu çok yapiyoruz ve ben hergun o gunleri, saatleri, dakikalari, saniyeleri dusunuyorum. Herzaman olsun, hergun olsun istiyorum. Ama çok ileri gitmekten korkuyoruz ne yapacagimizi bilmiyoruz. Istiyorumki onunla anilarimiz olsun, gezelim, eglenelim ve daha birsuru sey. Ama olmuyor, onu ve onun herseyini çok ozluyorum. Oda beni çok ozluyor ve benim herseyimi. Ikimiz yanyana duramiyoruz adam akilli, herseferinde yanlis yola dogru gidiyor bu. Acaba bunun bir çozumu varmidir? Varsa ne olur yardim edin. Onu kaybetmek istemiyorum.....

Saygilar.

senin kafanda bi sorun var anladım.sen ne yap biliyomusun? HAYDAR DÜMENE sor.o sana yardımcı olur.bizlere niye soruyosun be 3 harfli kız.kızsan tabi