Sevgiliye süpriz seçenekleri hakkında konuşacaklarım var

little_girl

Yeni Üye
Üye
Sevgiliye süpriz seçenekleri hakkında konuşacaklarım var

Sevgiliye süpriz seçenekleri bana yapılan enteresan süpriz

arkadslar bi keresnde işten çıktım çok kötüyüm tuveletim çok sıkıştırmıştı serviste zor tuttum neyse servisten inince eve yaklasınca psikolojikman daha çok tuvalteim sıkıştırdı kaçırcak gibi oldum anahtarı çıkardım ellerim titriyo oldugum yerde zıplıorum derken iki el gözlerimi kapattı süpriz dedi bi döndüm erkekarkadasım tam zamansız gelmiş dur çok acelem var felan derken bi yandan anahtarı deliğine sokamıyorum sokamadıkça daha da çok tuvaletim geldi ve yanlıslıkla pırtlattım yanında sevgilim şok tabi ama off ama ben dayanamdım yaa napim neyse sonra eve girdim oda peişmden geldi tuavlettn çıktından sonra durumu izah edip ağladım. neyse bu eresi gün sana büyük bi süpürizim var diye msj attı.

neymiş o dedim söylemem bekle dedi. ara sıra sordum sölemedi bigün bu süpriz için hazırım dedim. o da hazır hissetmiyorum dedi. töbe töbe acaba ne ola ki diye iyice meraklandım. bu bigün bize geldi aşşaya in dedi. heyecanla parka doğru gidelim dedi. aha dedeim buyuk süpriz anı. acaba balonlardan seni seviyorummu yazcaık ki felan diye hayal kurmaya basladım. neyse parka gittik bana şefkatle sarıldı gözlerini kapa dedi ikimizde gözlerimizi kapattık neyse kısa bi sesizlikten sonra potarttt diye gaz çıkardı bu şok olmuş bi şekilde gözlerimi açtım napıyosun sen demeye kalmadıan sevgilim geçen gün istemediğin talihsiz bi kaza yasadın empati yaptım ve çok üzüldüm bana karsı mahçup kalmaman ve benden utanamaman gerektiğini düşünüp durumu eşitlemeye karar verdim ve bu nedenle bunu yaptım seni ne kadar çok düşündüğümü ve sevdiğini anlamanı istiyorum. gül alsaydım dahamı iyiydi dedi bide neyse arkadaslar siz ne düşüyorusunuz bu konuda önerileriniz beklyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
suprız bu muymus ne alaka ya gaz cıkarmak tabıkı bırının yanında hos deıl ama gunahda deıl yanı arkadasın abartmıs duymamıs gıbı yapsaydı senı daha cok dusundugunu anlardım snede bu kadar takmasaydın keske sana dedım bırak dıeee deseydın sıkısım dıe bosuna mı dedım dıeee gulup gecseydın uzatılacak bısı deıl ama onun bıle bıle yanında gaz kacrması sacma olmus tabı benceeee uzatmamak en ıyısı bole seylerı

Size anlatmak istediği şey güzel yani empati yapması felan . Ama bunu hoş olmayan şeylerle anlatması kötü olmuş daha güzel şeylerle anlatabilirdi çok kötü olmuş o gaz anı ya .

Geri