Sevgiliniz hangi gruptan ???

M

Misafir

Forum Okuru
Sevgiliniz hangi gruptan ???
ikizler burcu hangi gruba dahil burcum hangi gruba dahil
Bütün erkekleri '' Erkek İşte '' diyerek aynı kefeye koymayın.Romantik,anlayışlı ve hoşgörülü bir adamla birlikteyseniz bir sorun yok ama ortada dolaşan kurt adamlar,vampirler,hayaletler ve zombilerde var.Sizin sevgiliniz hangi gruptan sizce?


VAMPİRLER
Sizin enerjinizi emen insanlardır.Tüm varlığınızı kendi varlığı haline getiren erkek tipidir.Moralinizi bozar ve sizinle vakit geçirmek yerine arkadaşlarıyla vakit geçirir.Vampirler ayrıca kıskanç tiplerdir.


KURT ADAMLAR
Çift karakterli insanlardır.Bazen beyinlerini tüm yeni fikirlere kapatırlar.Bazen de yeni fikirlerle gelip sizi şaşırtırlar.Arkadaşlarının yanında kendilerini güçlü hissederler.


HAYALETLER
Aradığınızda bulamadığınız erkeklerdir.Vardırlar,onları hissedersiniz ancak nerede olduğunu ve onlar için ne hissettiğinizi bilemezsiniz.Ayrıca iyi oyuncudurlar,sizi her zaman kandırmayı başarırlar.


ZOMBİLER
Akılları başlarında olmayan erkek tipleridir.Sürekli birilerine fikir danışırlar.Sizi seviyor mu diye merak ederken bu soruyu o size sorar.Gariptiler.Az konuşurlar.Onların olduğu yerde barışı sağlamak hiç de mümkün değildir.Genellikle kavgaların nedenleri onlardır . . .
 
şeker kız

şeker kız

Yeni Üye
Üye
Ce: Sevgiliniz hangi gruptan ???

Benim sevgilim galiba bu Vampir tipe giriyor:D:D

Ama daha karşısında feminst bir sevgilisi olduğundan haberi yook:D:D itinayla öğreticezzzz:D
 
F

fuhrer_albay

Forum Okuru
Ce: Sevgiliniz hangi gruptan ???

oleyyyyyyyyyy ben insanım bunlarla alakam yok aslında hepsınde bırer özellıgım var ama mutasyona ugramısım heralde
 
Üst