Sevgiliye En Güzel Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sevgiliye En Güzel Sözler
sevgiliyi sevindirecek sözler
Sevdiğiniz için en güzel sözleri yine sizin bulacağınıza hiç kuşku yok. Ama o sözleri söylemek için ilham alabileceğiniz aşk cümlelerine bir göz atmanızın da bir sakıncası yok...

SEVGİLİM Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedim ki Sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin..? Sevgililer günün kutlu olsun.


SEVGİLİM Sen bir pınarsın, içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Hasretinle dağları deleceğim
SEVGİLİM Bu aşkla kendime geleceğim
SEVGİLİM Bir ömrüm daha olsa inan
SEVGİLİM Yine bir tek seni seveceğim


Sevgililer günün kutlu olsun.


SEVGİLİM Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Adını kalbime aşkla süsledim,
SEVGİLİM Yıllar yılı bir tek seni düşledim,
SEVGİLİM Bilmem ki nasıl bir günah işledim,
SEVGİLİM Selamın geliyor sen gelmiyorsun...

Sevgililer günün kutlu olsun.


Yedi ayrı iklimden,
Yedi çeşit arı getirseler,
Yedi çeşit arı,
Yedi ayrı çiçeği dolaşsa,
Yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz...

Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için? Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm... Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte bu en büyük gerçek... Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.
 

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
SEVGİLİM Hasretinle dağları deleceğim
SEVGİLİM Bu aşkla kendime geleceğim
SEVGİLİM Bir ömrüm daha olsa inan
SEVGİLİM Yine bir tek seni seveceğim


tşklerrr sevgili adminim :))
 
Üst