1. Gizlicicek

Gizlicicek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: <<< Sevgiliye Işıltılı Sözler >>>

emeğine sağlık arkadaşım

3. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: <<< Sevgiliye Işıltılı Sözler >>>

Bunlar çok güzel devamını bekleriz ama eline sağlık canım :)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    783
    Ödül Puanları:
    113
  5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
<<< Sevgiliye Işıltılı Sözler >>> konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye sevda sözleri

sevgiliye sevda sözleri

güzel sevda sözleri sevda mesajları en güzel sözleri üzerine sözler Düşünüyorum sadece şuan Nerde yanlışlayıp dogrularımdan çıkarmayı başardım aşkları Nerde tam oldu dedigimde su dökülde alevlerime Ve tam olarak Nerde tüm aşklarımın Leş kokulu Cesetleri !!!! Bir deniz kabuğu,bir martı soluğu,yakamoz buğusu gibi yalın.. Hasretimi anlatan bir şiir,huzur veren bir melodi, Korkutan bir yalnızlık...
  2. tatlı sözler sevgiliye

tatlı sözler sevgiliye

tatlı sözler sevgiliye sevgiliye tatlı sözler sevgililer için tatlı sözler Sevgilinize söyleyeceğiniz en tatlı aşk sözleri burada diyoruz Melek'ler. Evet sevgiliye tatlı sözler arayanlar, işte aradığınız tatlı sözler sevgiliye önerilerimiz. - Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer... Depremle girdin...
  3. Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Sevgililer Günü Şarkı Sözü

Sevgililer Günü Şarkı Sözü 14 Şubat Sevgililer Günü Şarkısının Sözleri 14 Şubat Sevgililer Günü'ne az kaldı Melek'lerim. Eminim sizde benim gibi şimdiden Sevgililer gününde ne hediye alsam diye düşünüyorsunuzdur:D Lakin hediyenin yanı sıra birde size o gün sevgilinize armağan edeceğiniz romantik şarkı sözleri sunmak istiyorum :) Buyrun sevgilinize Sevgililer günü şarkısı Melek'lerim :)...
  4. Sevgiliye en romantik sözler

Sevgiliye en romantik sözler

Romantik Sözler kısa Sevgilime Romantik Sözler facebook Sevgilinize söyleyeceğiniz, en romamntik facebook sözleri ya da mesaj olarak göndereceğiniz kısa romantik sözler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler. Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin...
  5. Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler Sevgilim için çok hoş romantik sözler istiyorum ona haksızlık yaptım hak ettiği değeri veremedim.

Sayfayı Paylaş