Sevgiliye mektup örnekleri arıyorum yardım edecek var mı ?

A

aşkzade

Forum Okuru
Sevgiliye mektup örnekleri arıyorum yardım edecek var mı ?
Sevgiliye mektup örnekleri selam melekler çok utangaç bir yapıya sahibim okuldan bir kızı seviyorum ama bir türlü ona açılamadım sevgiliye nasıl mektup yazılır onu bile bilmiyorum konuşmaktan utandığım için ona duygularımı bir mektupla ifade etmek istiyorum bana romantik bir mektup örneği verebilir misiniz bana önerebilir misiniz ? teşekkür ediyorum.

Bu zamanda seviliye mektup yazan bir kadın kaldı mı yahu :) Ama ben senin için sevgiliye güzel bir mektup örneği vermek istiyorum. Aşağıdakini kendine göre değiştirirsin hayatım.

Tabii, sevinirim! Aşağıda size bir örnek mektup hazırladım. Bu mektubu kendi kelime ve düşüncelerinizle değiştirerek kullanabilirsiniz:

"Sevgili [partnerin adı],

Seni düşünürken aklımın uçsuz bucaksız bir denizi olduğunu hayal ediyorum. İçinde kaybolan ve bulunan, sevinç ve hüzün dolu anılarımız var. Seninle geçirdiğimiz her an, benim için çok değerli. Seninle olmak, benim için en mutlu olduğum zamanlardan biri.

Seni sevdiğimi söylemek, benim için çok zor. Ama seni sevdiğimi hissetmek, benim için hiç de zor değil. Seni sevdiğimi her an hissediyorum. Seni sevdiğimi her dokunuşumda, her gülüşümde, her kelime etmemde hissediyorum.

Seni sevdiğimi söyleyebilecek kelimeler bulamıyorum ama seninle olmak, benim için en güzel şey. Seninle olmak, benim için anlam kazandıran bir şey. Seninle olmak, benim için mutluluk veren bir şey.

Seni sevdiğimi söyleyebilecek kelimeler bulamıyorum ama seni sevdiğimi her an hissediyorum ve bu yeter bana.

Sonsuza dek seni seveceğim.

[Senin adın]"

Geri